Vision Group rozszerza współpracę z Hogan & Hartson

Agencja Vision Group rozszerzyła współpracę z polskim biurem międzynarodowej kancelarii prawnej Hogan & Hartson. Od lutego 2009 r. Vision Group odpowiada za działania public relations dla praktyki własności intelektualnej i mediów Hogan & Hartson.

Vision Group przedłużyła także dotychczasową współpracę w zakresie obsługi praktyki prawa farmaceutycznego i biotechnologii kancelarii.

Kancelaria Hogan & Hartson powstała w 1904 r. w USA. W ramach jej struktur ponad 1100 prawników doradza w 25 biurach kancelarii na całym świecie, reprezentując interesy lokalnych i międzynarodowych klientów. Jest jedną z największych i stale nagradzanych kancelarii prawnych na świecie. W Polsce Hogan & Hartson Jamka sp. k. świadczy usługi prawne od 1991 r. w zakresie bankowości i finansów, energetyki, farmacji i biotechnologii, nieruchomości, własności intelektualnej, prawa korporacyjnego oraz zamówień publicznych.

Vision Group Sp. z o.o. oferuje usługi z zakresu public relations, public affairs, event management, oraz custom publishing.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu