Razem można więcej czyli kształtując profesjonalny rynek usług turystycznych

Amadeus zaprasza ekspertów turystyki  do wspólnej inicjatywy na rzecz wspierania mniej doświadczonych firm w branży turystycznej

Tegoroczna edycja dwudniowej konferencji eTravel Forum, zorganizowana  pod patronatem m.in. Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej (POT), zgromadziła uznanych ekspertów oraz licznych praktyków turystyki. Podczas specjalistycznych paneli i merytorycznych dyskusji uczestnicy dzielili się swoimi doświadczeniami oraz wnioskami wobec wyzwań jakie branży turystyczno – hotelarskiej stwarza Internet. Partnerem programowym konferencji był Amadeus Polska, lider rozwiązań informatycznych i systemów dystrybucyjnych dla branży turystycznej.

Zamykając konferencję, Ireneusz Marganiec, jej Przewodniczący, zaprosił do podjęcia wspólnych działań na rzecz wspierania polskich firm, zdobywających pierwsze doświadczenia w pełnej wyzwań branży turystycznej.

Ideą przedsięwzięcia jest powołanie forum współpracy podmiotów działających od lat w branży, które efektywnie wspierałoby relacje powstających firm z państwowymi jednostkami takimi jak Resort Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

„Tegoroczna edycja konferencji uświadomiła nam, jak pilna jest potrzeba podjęcia zdecydowanych kroków przez firmy, zwłaszcza technologiczne, z wieloletnią praktyką w turystyce” – powiedział Ireneusz Marganiec – „To do nas należy aranżowanie i utrzymywanie  skutecznego dialogu z administracją państwową na rzecz ułatwiania działalności nowym firmom. Do wspólnych działań zaprosiłem naszych partnerów, jak też konkurentów. Działając w branży przez lata zgromadziliśmy wiele dobrych i złych doświadczeń, a zatem posiadamy odpowiednią wiedzą, którą możemy się dzisiaj podzielić”.

Inicjatywa firmy Amadeus jest otwartą propozycją dla wszystkich firm, które chciałyby służyć swoim doświadczeniem i wymianą praktyk, a przede wszystkim są chętne do zaangażowania się na rzecz profesjonalnego i efektywnego wspierania młodych firm w celu kształtowania profesjonalnego rynku turystycznego w Polsce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu