AutoMapa Hitem IT 2008

przez | 04/02/2009

AutoMapa zdobyła główną nagrodę w plebiscycie Hit IT 2008 i okazała się bezkonkurencyjna w kategorii „Programy użytkowe”.

Już od sześciu lat AutoMapa jest najchętniej kupowanym programem
do nawigacji GPS w Polsce. Główna nagroda w plebiscycie Hit IT 2008,
to potwierdzenie jej jakości, innowacyjności i dużego zaufania, jakim jest darzona przez ponad 300 tysięcy swoich klientów.

– Zwycięstwo w plebiscycie Hit IT 2008 jest dla nas szczególnie cenne, bowiem nagroda ta przyznawana jest głosami czytelników doskonale znających rynek IT i świetnie orientujących się w najnowszych trendach technologicznych. Jesteśmy dumni z faktu, że AutoMapa została doceniona i niezmiennie motywuje nas to do ciągłego rozwoju naszego produktu tak, aby zaspokajać rosnące potrzeby i oczekiwania naszych klientów. – powiedział Jędrzej Szynkarczuk, dyrektor marketingu AutoMapy.

Plebiscyt na Hit IT 2008, organizowany jest przez cztery redakcje pism komputerowych: CD Action, Click!, NEXT i PC Format. W tegorocznej edycji nominowanych było łącznie 66 produktów w 11 kategoriach, ale to czytelnicy, a magazyny te mają ich prawie 2 mln, decydowali o zwycięstwie
w poszczególnych kategoriach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.