Altkom Akademia najlepszym partnerem Prometric w Polsce

Altkom Akademia uzyskała status partnera numer 1 firmy Prometric – największego na świecie dostawcy testów i rozwiązań, umożliwiających weryfikację wiedzy z obszaru IT. Tytuł ten przyznano ze względu na przeprowadzenie w 8 ośrodkach Altkom Akademii w 2008 r., blisko jednej czwartej wszystkich egzaminów Prometric w Polsce.

Egzaminy z zakresu technologii dostarczanych przez takie firmy jak m.in. Microsoft, Sun, Oracle, IBM czy HP są przeprowadzane w Autoryzowanych Centrach Egzaminacyjnych Prometric, które znajdują się we wszystkich oddziałach Altkom Akademii: w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdyni i Łodzi.

„Dzięki naszej współpracy z firmą Prometric osoby zainteresowane ścieżkami certyfikacyjnymi mają możliwość przystąpienia do egzaminu i uzyskania cenionego na rynku dyplomu potwierdzającego ich poziom wiedzy i umiejętności. Certyfikaty wydawane po zdanych egzaminach Prometric są uznawane na całym świecie. Wyróżnienie jest tym bardziej wartościowe, że oznacza, iż zdający cenią sobie nasze centrum egzaminacyjne i chcą pochodzić do egzaminów właśnie u nas” – mówi Danuta Bluj dyrektor usług edukacyjnych z Altkom Akademii.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu