Tańsze zakupy z kartą kredytową Komfort Aura MasterCard

Firma KOMFORT, wprowadziła w swoich sklepach unikalny produkt płatniczy – kartę kredytową Aura MasterCard. To duże udogodnienie dla klientów, którzy mogą dokonywać zakupów na raty bez zaświadczenia o zarobkach. Ponadto, przy płatnościach dokonywanych kartą, klienci otrzymują rabat w wysokości 5% na wszystkie towary.

Aura MasterCard to nowoczesna karta kredytowa wprowadzona przez sieć KOMFORT, lidera rynku pokryć podłogowych w Polsce. Klienci, przy użyciu karty, mogą dokonywać płatności za zakupy we wszystkich sklepach na terenie całego kraju. Zalety korzystania z karty to przede wszystkim szybki prosty dostęp do kredytu. Klienci sklepów KOMFORT, posiadający kartę mają zapewniona swobodę finansową. Limit dobrany jest do ich indywidualnych możliwości pieniężnych. System pozwala też na wygodne spłacanie rat.

Co daje karta?

Okres bezodsetkowy dla posiadaczy karty wynosi do 50 dni. Okres bezodsetkowy obowiązuje we wszystkich sklepach akceptujących karty MasterCard. Kredyt bezodsetkowy przyznawany jest na stałe. Klienci, w ramach Transakcji Promocyjnych mają też możliwość korzystania z kredytów ratalnych na kartę – bez zaświadczeń o zarobkach. Wystarczy dowód osobisty. Ponadto karta daje możliwość płacenia w punktach handlowo-usługowych oznaczonych logo MasterCard na całym świecie, a także ekspresowy dostęp do gotówki w bankomatach na całym świecie, możliwość dokonywania płatności w sklepach internetowych oraz korzystania z wielu organizowanych przez KOMFORT promocji. Stan karty można też zawsze sprawdzić przez Internet.

Spłata zadłużenia

Posiadacze karty korzystają przyznanego przez Cetelem Bank limitu – czyli zaciągają kredyt. Aby go spłacić, co miesiąc wpłacają na konto swojej karty ratę. W ten sposób zmniejsza się kwota zadłużenia i jednocześnie zwiększasz limit kredytu, który mają do dyspozycji. Klienci, w każdej chwili mogą też wpłacić dodatkową kwotę na konto swojej karty. Wpłacając dodatkową sumę nie ponoszą żadnych kosztów, i zmniejszają kwotę odsetek.

Szczegółowe informacje nt. korzystania z karty kredytowej Komfort Aura MasterCard można uzyskać pod nr infolinii: 0 801 801 804 lub 022 511 87 41, a także u sprzedawców firmy Sklepy KOMFORT SA.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu