Microsoft Dynamics CRM w Twojej przeglądarce

Wystarczy rejestracja na stronie, aby przez 14 dni korzystać z oprogramowania Microsoft Dynamics CRM 4.0 poprzez przeglądarkę internetową (Internet Explorer).

Firma Microsoft, wraz z dwoma Partnerami – firmami Ergomedia oraz Netwise, wprowadziła usługę dzięki, której firmy mają możliwość darmowego przetestowania (14 dni) systemu Microsoft Dynamics CRM 4.0. w modelu hostowanym.

System CRM 4.0 w wersji hostowanej adresowany jest do wszystkich dynamicznie rozwijających się firm, dla których relacje z klientami mają duże znaczenie. Przedsiębiorstwa sektora MŚP mogą bez konieczności zakupu systemu korzystać z niego w formie usługi, minimalizując przy tym środki przeznaczone na inwestycje w infrastrukturę informatyczną, nie rezygnując jednocześnie z jakości rozwiązań CRM.

Dostęp do danych zgromadzonych w systemie CRM realizowany jest przez przeglądarkę internetową. Hostowana wersja aplikacji posiada dokładnie te same możliwości co system instalowany w siedzibie klienta. Dzięki zaawansowanym mechanizmom bezpieczeństwa, informacje są w pełni chronione przed dostępem osób trzecich.

Wspólna inicjatywa firmy Microsoft i jej Partnerów, Netwise oraz Ergomedia, umożliwia bezpłatne wypróbowanie aplikacji CRM w  wersji hostowanej, przez okres 14 dni.

W skład oferowanego rozwiązania wchodzą narzędzia wspomagające wszystkie procesy związane z obsługą klienta min. tworzenie szczegółowej historii kontaktów, opisy potrzeb klientów oraz ich profile, a także automatyczne tworzenie listy odbiorców podczas prowadzenia cyklicznych akcji mailingowych.

Po zakończeniu bezpłatnego okresu testowania oprogramowania CRM 4.0 firmy oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług w zakresie hostingu, doradztwa informatycznego, projektowania i przeprowadzania wdrożeń rozwiązań informatycznych dla biznesu. Koszty dzierżawy systemu CRM zaczyna się już od ok. stu złotych za użytkownika w opłacie miesięcznej. Istnieje możliwość dostosowania hostowanej wersji programu do indywidualnych wymagań poszczególnych klientów, tak aby odpowiadały one specyfice działalności danego przedsiębiorstwa.

Aby skorzystać z możliwości bezpłatnego testowania CRM 4.0 poprzez przeglądarkę internetową (Internet Explorer), należy zarejestrować się na stronie www.kazdytozna.pl. W ciągu 24 godzin przesłany zostanie login i hasło, umożliwiający skorzystanie z bezpłatnej usługi próbnej.

Więcej informacji na stronach internetowych:

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu