Liberty Group S.A. wzmacnia dział relacji inwestorskich

Liberty Group S.A. – firma doradcza z branży Public Relations, notowana na rynku NewConnect, konsekwentnie wzmacnia dział relacji inwestorskich.  Do zespołu dołączyła Aneta Roguska, która odpowiadać będzie za relacje firmy z inwestorami, a także za doradztwo komunikacyjne w zakresie IR dla klientów spółki.

Wzmocnienie struktur Liberty Group S.A jest realizacją długofalowej strategii spółki, która zakłada rozwój w oparciu o trzy podstawowe piony działalności: Pionu Relacji Inwestorskich, Pion Relacji Korporacyjnych i Produktowych oraz Pionu New Business.

Aneta Roguska ukończyła studia podyplomowe MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Dołączyła do zespołu 1 lutego 2009 roku. Pracowała w notowanej na GPW firmie eCard, gdzie przez blisko trzy lata pełniła funkcje Rzecznika Prasowego i Marketing Managera, odpowiadając m.in. za realizację kampanii promocyjno-informacyjnych, IR i Corporate Identity spółki.

Agencja Liberty Group S.A., która przed rokiem sama zadebiutowała na rynku publicznym, doradza czterem Spółkom notowanym na warszawskiej GPW oraz dwóm na rynku NewConnect. Wśród spółek publicznych, będących Klientami agencji, znajdują się firmy z różnych sektorów gospodarki – instytucja finansowa (Capital Partners S.A,), firma telekomunikacyjna (HAWE S.A.), handlowa (Bakalland S.A.), marketingowa (EMlab S.A.) oraz lider mediów cyfrowych (e-Muzyka S.A.). Liberty Group wspiera działaniami komunikacyjnymi emisję obligacji publicznych, jaką przygotowuje Electus S.A. Jest w trakcie negocjowania kolejnych umów z partnerami planującymi debiut giełdowy.

Liberty Group S.A., która stale rozwija pion Investor Relations, obsługuje swoich Klientów również w zakresie PR’u korporacyjnego, produktowego oraz działań z zakresu zarządzania sytuacją kryzysową. Spółka stale poszerza bazę Klientów zagranicznych i dużych firm o zasięgu globalnym. W chwili obecnej realizuje również projekty dla grupy funduszy Aldini ze Szwajcarii, amerykańskiej firmy Check Point Software Technologies i jednej z większych kancelarii prawniczych w Europie – Garrigues.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu