Comarch wdroży system ECOD w sieci supermarketów Intermarché

Comarch podpisał z firmą Intermarché umowę na wdrożenie ECOD, jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie i funkcjonalnie systemów do obsługi wymiany dokumentów elektronicznych na świecie. Rozwiązanie ma być zaimplementowane na potrzeby Intermarché oraz ponad 400 dostawców tej sieci.

– Comarch został wybrany jako jedyny dostawca EDI dla Intermarché, co ponownie podkreśla jakość świadczonych przez firmę usług. System umożliwia wymianę dokumentów elektronicznych z centralą we Francji. Do tej pory podłączonych zostało 100 dostawców Intermarché – mówi Marcin Warwas, Wiceprezes Comarch SA odpowiedzialny za Sektor Usługi.

Dokumenty, które będą wymieniane za pośrednictwem Systemu ECOD to zamówienia, e-faktury i awizo wysyłki. Rozwiązanie Comarch zapewni tym samym wsparcie procesów logistycznych i finansowo-księgowych w sieci sklepów Intermarché. Dodatkowo wdrożony zostanie moduł ECOD Archiwum, służący do archiwizacji elektronicznych e-faktur.

ECOD Archiwum to czołowe rozwiązanie dostępne na polskim rynku, spełniające wszystkie wymogi Urzędu Skarbowego i Ministerstwa Finansów dotyczące przechowywania oraz archiwizacji e-faktury.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu