Cash Back – nowa usługa w sklepach sieci KOMFORT

przez | 03/02/2009

Firma Sklepy KOMFORT S.A., lider rynku pokryć podłogowych w Polsce, wprowadziła do swoich sklepów nową usługę – Cash Back. Teraz klienci sieci, przy okazji zakupów, mogą dokonywać wypłaty gotówki w kasach na terenie punktów sprzedaży.

Nowa usługa została uruchomiona z myślą o tych klientach sieci KOMFORT, którzy są posiadaczami kart Visa i Master Card. Cash Back pozwala im pobrać gotówkę przy okazji płatności kartą za usługi lub zakupy we wszystkich sklepach sieci KOMFORT. Z usługi mogą korzystać posiadacze wszystkich typów kart, zarówno paskowych jak i chipowych, niezależnie od wielkości samego zakupu opłaconego kartą. Jedynym ograniczeniem jest wysokość pobieranej kwoty – nie może ona być większa niż 200 zł. Przy płatności każdy klient otrzymuje rachunek potwierdzający transakcję, na którym wymienione są koszty zakupów oraz kwota pobrana w formie wypłaty z konta.

Z usługi Cash Back od lat korzystają już posiadacze kart w Stanach Zjednoczonych, Australii i Wielkiej Brytanii. Od ponad 2 lat jest ona dostępna także w Polsce, a od tego roku – w  sklepach sieci KOMFORT. Nowa usługa jest przede wszystkim udogodnieniem dla klientów, gdyż pozwala zaoszczędzić czas, który tracą na poszukiwanie bankomatów. Teraz mogą załatwić dwie sprawy – zakupy i wypłatę gotówki – w tym samym czasie. Usługa Cash Back jest w pełni bezpieczna. Transakcje dokonywane w sklepie nie różnią się niczym od tych wykonywanych w banku lub w bankomacie. Firma KOMFORT wprowadziła Cash Back we wszystkich punktach handlowo – usługowych na terenie całego kraju. Dla klientów oznacza to ponad 120 nowych miejsc, w których mogą prosto i szybko pobrać gotówkę.

Szczegółowych informacji udzielają sprzedawcy firmy Sklepy KOMFORT SA.