GENESIS PR dla warszawskiej restauracji Vinarius

przez | 02/02/2009

Agencja GENESIS PR rozpoczęła współpracę z restauracją Vinarius. Działania obejmują prowadzenie biura prasowego oraz budowanie wizerunku marki w mediach.

Restauracja Vinarius zlokalizowana jest w Warszawie przy ul. Bednarskiej 28/30. W kameralnym zakątku, usytuowanym w bliskim sąsiedztwie Placu Zamkowego, serwowane są starannie wyselekcjonowane wina oraz dania kuchni europejskiej. Restauracja połączona jest z punktem sprzedaży win, w których doborze pomaga wykwalifikowana obsługa m.in. znany polski dziennikarz, krytyk winiarski oraz wykładowca w szkole sommelierów – Sławomir Chrzczonowicz. W ofercie znajduje się blisko 300 gatunków win, w szczególności francuskich oraz nieznanych szerzej na polskim rynku pozycji z Austrii, Hiszpanii, USA, Chile i Maroko. Restaurację i punkt sprzedaży wina charakteryzują jasne i przestronne wnętrza zdobione freskami, które tworzą elegancką i niezobowiązująca atmosferę.

Vinarius posiada specjalną ofertę eventów dla firm. W restauracji organizowane są imprezy zamknięte nawet dla 100 gości, degustacje czy akademie wina.

Restauracja Vinarius została stworzona przez wielkiego pasjonata win, prezesa ArchiDoc, Piotra Cholewę.

Więcej informacji na stronie www.vinarius.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.