Czego Jaś się nie nauczył… to może nadrobić w Poznaniu

przez | 02/02/2009

Już w najbliższy piątek (6 lutego), po raz pierwszy w Wielkopolsce odbędą się Targi Edukacyjne dla Dorosłych. Swoją obecność zapowiedziało kilkudziesięciu wystawców – przedstawicieli szkół policealnych, studiów podyplomowych, przedsiębiorstw szkoleniowych oraz centrów kształcenia ustawicznego. Wstęp jest bezpłatny.

– Nigdy nie wiadomo kiedy na naszej drodze zawodowej pojawi się konieczność posiadania nowych kwalifikacji – mówi Karolina Kotkowska z Edustacja.pl, portalu zajmującego się promocją idei nauki przez całe życie, organizatora Targów Edukacyjnych – Dlatego też targami chcemy zainteresować zarówno osoby szukające pracy, chcące ją zmienić, jak i tych czynnych zawodowo.

Uczestnicy otrzymają bezpłatny Poradnik informujący o tym, gdzie i w jakim zakresie można się kształcić w Wielkopolsce oraz dlaczego warto zainwestować w pozyskiwanie kolejnych umiejętności. Opracowanie zawiera również praktyczne wskazówki, jak sobie pomóc w niekorzystnej sytuacji na rynku pracy. Poradnik dostępny jest także na stronach programu www.lllearning.pl.

Targi Edukacyjne dla Dorosłych

6 lutego 2009r. w godzinach 10-16.
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (była Akademia Ekonomiczna)
Al. Niepodległości 10
Wstęp wolny