Zaufanie, najwyższa jakość oraz skuteczność to 451 wystawców na RemaDays

To absolutny rekord Polski! W lutowej odsłonie RemaDays weźmie, bowiem udział rekordowa liczba 451 wystawców, co daje V edycji RemaDays rekord wśród wszystkich dotychczasowych targów reklamy jakie odbyły się w historii Polski!!! Jeszcze żadne spotkanie targowe nie miało tak dużej liczby wystawców.

Piąta edycja Międzynarodowych Dni Reklamy RemaDays odbędzie się już za tydzień. Wystawcy targowi to aktywne i dynamiczne firmy z sektora upominków reklamowych, out&indooru oraz technologii reklamowych. Na przestrzeni pięciu lat Międzynarodowe Dni Reklamy stały się najważniejszym wydarzeniem integrującym środowisko polskiej branży reklamowej. Cieszą się one najwyższym stopniem zaufania wystawców, osób reprezentujących kręgi biznesu, zwiedzających, a także środowisk opiniotwórczych.

Poszczególne sektory targowe nie rywalizują ze sobą o uwagę gości targowych, lecz dzięki efektowi synergii różnorodność prezentowanych ofert przyciąga rokrocznie na RemaDays największą w Polsce liczbę zwiedzających.

V targi RemaDays organizowane są w dniach od10 do 12 lutego w warszawskim Expo XXI przy  ulicy Prądzyńskiego 12/14. Targi otwarte są dla zwiedzających 10 i 11 lutego od 10:00 do 17:00, 12 lutego od 10.00 do 16.00.

Multidyscyplinarność zgromadzonej na targach oferty podkreśla ich podział na trzy sektory: GiftDays (upominki i artykuły promocyjne), Out&IndoorDays (reklama zewnętrzna i wewnętrzna), TechnologyDays (specjalistyczne maszyny do wydruków wielkoformatowych, grawerowania i haftu ).

Organizator targów, firma GJC Inter Media serdecznie Państwa zaprasza do udziału w najważniejszym wydarzeniu związanym z reklamą, poligrafią i nowymi technologiami w 2009 roku, jakim niewątpliwie będzie lutowa edycja RemaDays.

www.remadays.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu