Komputronik Biznes został Partnerem Kompetencyjnym Microsoft

przez | 30/01/2009

Komputronik Biznes, czołowy dostawca kompleksowych usług informatycznych, został Partnerem Kompetencyjnym firmy Microsoft w ramach ogólnopolskiej konferencji objazdowej Roadshow MOST – Technologie Microsoft w Zarządzaniu. Specjaliści Komputronik Biznes wspomagają organizatora konferencji w prowadzeniu wykładów na temat modelu BPIO (Business Productivity Infrastructure Optimization).

Podczas pierwszego szkolenia, które odbyło się w Krakowie w styczniu br., swoją wiedzą z uczestnikami dzielił się Artur Flis, konsultant Centrum Produktowego CRM i Workflow w Komputronik Biznes. Wystąpienie dotyczyło zwiększenia możliwości pracowników poprzez udoskonalenie ich środowiska pracy. Uczestnicy konferencji mogli dowiedzieć się, jak za pomocą ujednoliconej infrastruktury informatycznej upraszczać komunikację, udostępniać wiedzę oraz uzyskiwać wgląd w działalność firmy oraz informacje biznesowe.

Kolejna konferencja z cyklu Roadshow MOST, na której zaprezentują się pracownicy Komputronik Biznes, będzie miała miejsce w Poznaniu 10 lutego br. Więcej informacji o prelegentach i konferencji zamieszczono na witrynie www.most2009.pl.

Komputronik Biznes został Partnerem Kompetencyjnym firmy Microsoft ze względu na wieloletnie doświadczenie w optymalizacji procesów biznesowych w przedsiębiorstwach. Spółka wdraża systemy klasy ERP wspomagające zarządzanie, a także tworzy „szyte na miarę” rozwiązania IT do wspomagania analiz biznesowych.

Strategia rozwoju Komputronik Biznes na najbliższe lata zakłada systematyczne zwiększanie obecności w segmencie średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również w sektorze przetargów publicznych. Spółka planuje też między innymi koncentrację na rozwoju specjalizowanych, niszowych rozwiązań technologicznych.

Komputronik Biznes stanowi część Grupy Komputronik S.A.