Nowa osoba w zarządzie NETGEAR

Firma NETGEAR, Inc. poinformowała o powołaniu Jocelyn Carter-Miller w skład zarządu firmy z dniem 14 stycznia 2009 r.

„Z zadowoleniem witamy Jocelyn w zarządzie NETGEAR. Jocelyn ma ogromne doświadczenie w dziedzinie marketingu, w którym to obszarze odczuwaliśmy potrzebę poprawy. Spodziewamy się, że jej udział w tym gremium przyniesie szybkie i cenne rezultaty.” – powiedział Patrick Lo, prezes zarządu i dyrektor generalny NETGEAR.

Jocelyn Carter-Miller od 2005 r. pełniła funkcję prezes TechEdVentures, Inc, przedsiębiorstwa działającego w sektorze edukacji dzieci, rodzin i społeczności poprzez rozwijanie i zarządzanie szkołami i programami społecznymi. Od lutego 2002 do 2004 Jocelyn Carter-Miller zajmowała stanowisko wiceprezes i dyrektor marketingu Office Depot, Inc. Wcześniej przez 10 lat pracowała w firmie Motorola, początkowo jako dyrektor ds. marketingu i jakości usług sieciowych, a następnie jako wiceprezes ds. korporacyjnych i marketingu. Przez osiem lat pracowała również w firmie Mattel w dziale marketingu, rozwoju produktów oraz planowania strategicznego. Jocelyn Carter-Miller posiada dyplom licencjata w dziedzinie księgowości z University of Illinois oraz MBA z University of Chicago.

J.Carter-Miller jest również członkinią zarządów Principal Financial Group, Inc., Interpublic Group of Companies, Inc. oraz kilku innych organizacji non-profit.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu