Działaj, buduj, zmieniaj (postawy swoich pracowników) razem z Time For Team

Już 2 lutego rusza III edycja konferencji „Postawy pracownicze”. Wśród prelegentów znajdą się między innymi eksperci Time For Team Development Consultants. Na przykładzie strategii wprowadzonej w firmie Sybase Polska, przedstawią zasady budowania klimatu zaangażowania pracowników w małym i średnim przedsiębiorstwie.

„Postawy pracownicze” to jedna z ważniejszych imprez na rynku HR w Polsce. Jej celem jest pokazanie praktycznych aspektów budowania i kształtowania pozytywnych postaw pracowniczych oraz ich wpływu na konkurencyjność organizacji. Organizatorzy co roku sprawdzają poziom świadomości polskich firm w zakresie zarządzania personelem. W tym roku w konferencji wezmą również udział eksperci firmy doradczej Time For Team, którzy przedstawią praktyczne zastosowanie narzędzi zarządzania personelem w małym przedsiębiorstwie.

„Przykład firmy Sybase jest uniwersalny i pokazuje jak ważne jest odpowiednie zarządzanie polityką personalną, w każdej nawet niedużej organizacji” – mówi Romeo Grzębowski, Partner w Time For Team – „Dwa lata temu, gdy zarówno rynek IT, jak i firma rozwijały się doskonale, Zarząd Sybase Polska postanowił przyjrzeć się prowadzonym przez siebie działaniom na rzecz pracowników. Celem było przeciwdziałanie ewentualnym zagrożeniom związanym z utratą pracowników na rzecz konkurencji.”- wyjaśnia Grzębowski.

Wyjściem dla całego procesu było pogłębione badanie klimatu organizacyjnego, przeprowadzone przez konsultantów Time For Team, które dostarczyło zarządowi Sybase istotnych informacji do podejmowania dalszych decyzji, co zaowocowało widocznymi zmianami w strukturze organizacji oraz zarządzaniu pracownikami Sybase Polska. Badanie i podjęte w jego wyniku działania okazały się dla firmy opłacalne. Przyniosły wiele korzyści i pozytywnie wpłynęły na atmosferę w zespole.

Prezentacja nt. budowania klimatu zaangażowania pracowników w Sybase Polska odbędzie się 2 lutego br., o godzinie 10.00 w Polonia Palace Hotel w Warszawie. Wystąpienie Romeo Grzębowskiego z Time For Team Development Consultants i Grzegorza Walickiego, Dyrektora Generalnego Sybase Polska rozpocznie pierwszy dzień III edycji projektu „Postawy pracownicze” organizowanego przez Nowoczesną Firmę.

Więcej informacji na stronie: www.timeforteam.pl oraz www.nf.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu