Vobis Digital LX i7 965 Platinum – luksusowa platforma dla wymagających

przez | 28/01/2009

W ofercie firmy Vobis – największego dystrybutora sprzętu komputerowego w Polsce, dostępny jest innowacyjny komputer – Vobis Digital LX i7 965 Platinum, wyposażony w najnowocześniejszy procesor – INTEL Core i7. Dzięki odpowiednio dobranym podzespołom to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie platform stacjonarnych na rynku, spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających miłośników nowoczesnych rozwiązań.

platforma_vobisInnowacyjne technologie umożliwiły firmie Vobis stworzenie komputera, który zasługuje na miano „maszyny dla niezwykle wymagających”. Najnowsza technologia Intel Core i7 i zawarte w niej najszybsze podzespoły gwarantują użytkownikowi bezkonkurencyjność na rynku, a także wysoką wydajność. Głównym atutem platformy jest jej procesor Intel Core i7 Extreme 965, bazujący na nowej architekturze – Nehalem – umożliwiający zwiększenie wydajności o 25 % przy aplikacjach wielowątkowych, a także szybszą edycję i kodowanie video plus – nawet do 40%. Na szczególną uwagę zasługują również odpowiednio dobrane i skonfigurowane komponenty, takie jak połączone w technologii SLI procesory graficzne GeForce GTX 260, dwa dyski twarde o pojemności 750 GB, pamięć RAM DDR3 6 GB czy nagrywarka Blu-Ray. To wszystko tworzy komputer z najwyższej półki, produkt dla prawdziwych koneserów, którzy jednorazowy wydatek traktują jak inwestycję.

Komputer VOBIS DIGITAL LX i7 965 PLATINUM, którego polska premiera odbyła się pod koniec listopada 2008 roku, jest luksusową platformą stacjonarną, a dzięki najbardziej zaawansowanemu procesorowi na rynku i wydajnym podzespołom, nie ma godnego sobie rywala na rynku. Platinum to nie tylko nieziemsko szybki komputer do nauki i pracy, ale na długi czas zapewni także najwyższej jakości rozrywkę i zabawę.

Platforma dostępna jest na zamówienie wyłącznie w salonach sieci Vobis w cenie 11 111 zł lub w systemie ratalnym.