Rusza Łódzka Akademia PO KL

Już jutro (29 stycznia) startuje kampania edukacyjna – Łódzka Akademia PO KL. Szkolenia skierowane są do osób zainteresowanych pozyskiwaniem środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, na który w Województwie Łódzkim na lata 2007 – 2013 przeznaczono ponad pół miliarda euro. Uczestnicy dowiedzą się, jak należy wypełnić wniosek, jakie projekty mają szanse na dofinansowanie i jak rozliczyć pozyskane fundusze.

– W ten sposób spełniamy oczekiwania wnioskodawców, o jakich poinformowali nas w ankietach, które wypełniali podczas ubiegłorocznej edycji spotkań informacyjnych – mówi Bartosz Rzętkiewicz, Dyrektor Departamentu ds. PO Kapitał Ludzki Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.

Warsztaty odbywać się będą w budynku Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Roosevelta 15, w sali konferencyjnej nr 215 na I piętrze. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie internetowej www.pokl.lodzkie.pl w zakładce „Szkolenia”. Prosimy o odpowiedź na wszystkie zamieszczone w formularzu pytania, informacje w ten sposób zgromadzone pozwolą nam lepiej dopasować warsztaty do Państwa potrzeb.

Grupy warsztatowe składać się będą maksymalnie z 20 osób, a o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń. Lista osób, zapisanych na szkolenie zostanie opublikowana na stronie internetowej www.pokl.lodzkie.pl, w zakładce Szkolenia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu