Wejchert Golf Club w Internecie

Pod Warszawą powstaje mistrzowskie i bardzo nowoczesne pole golfowe – Wejchert Golf Club.  Zostanie ono otworzone jesienią 2010r. Równolegle do prac koparek i dźwigów postępuje inna budowa – budowa wizerunku  Wejchert Golf Club w Internecie, której głównym wykonawcą jest Digital One

Drogą konkursu ofert Digital One zdobyło budżet na kompleksową obsługę Wejchert Golf Club w Internecie. Pierwszą z realizacji, zaplanowanych w okresie długofalowej współpracy, jest serwis www.projektwgc.pl, który wystartował pod koniec grudnia.

Obecnie strona komunikuje fakt rozpoczęcia budowy i powoli przygotowuje grunt do dalszych działań, mających na celu przede wszystkim stworzenie szerokiego grona odbiorców. Zespół Digital One  pracuje nad kolejnymi narzędziami, które będą  wprowadzane systematycznie i zgodnie ze strategią, stworzoną wspólnie z Klientem. Niebawem pojawią się pierwsze z nich. Obecnie w serwisie jest wiele ciekawych informacji na temat samego przedsięwzięcia, jak również historii gry w golfa.

Dzięki  stronie internauci mogą na bieżąco podglądać postępy prac budowlanych. Za pośrednictwem kamer przesyłane są cyklicznie robione zdjęcia z placu budowy. Na wygodnej w użyciu osi czasu zostały umieszczone ważne  wiadomości z poszczególnych dni, w wielu przypadkach opatrzono je zdjęciami oraz materiałami wideo (tych jest dość sporo). Znajduje się tu również  licznik, pokazujący czas, który upłynął od momentu rozpoczęcia budowy. Poza tym można dokładnie przyjrzeć się niezwykłemu projektowi tego pola, który został przygotowany przez jednego  z najwybitniejszych i najbardziej nagradzanych architektów pól golfowych na świecie – Roberta Trenta Jonesa Juniora.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu