Smykowo.pl – pierwszy serwis ogłoszeniowo-społecznościowy dla rodziców

Trader.com (Polska) uruchomił serwis Smykowo.pl, w którym rodzice mogą zamieszczać ogłoszenia o sprzedaży i wymianie akcesoriów dziecięcych oraz nawiązywać kontakty i uczestniczyć w tematycznych grupach wymiany.

Smykowo.pl skierowane jest do rodziców dzieci w wieku do 13 lat oraz rodziców, którzy spodziewają się dziecka. Serwis umożliwia sprzedaż i wymianę artykułów dla dzieci: ubranek, zabawek, książek
i akcesoriów dla najmłodszych: wózków, nosidełek czy fotelików samochodowych. Istnieje także opcja nieodpłatnego oddawania przedmiotów dziecięcych za pośrednictwem serwisu. W kategorii „usługi” można zgłaszać i poszukiwać ofert przedszkoli, opiekunek dla dzieci, wypożyczalni strojów, miejsc rekreacji i zabawy, ośrodków wakacyjnych, etc. Dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne, zaś wyniki wyszukiwania dopasowane są do kryteriów wskazanych przez użytkownika w jego profilu.

– Unikalność serwisu ogłoszeniowego Smykowo.pl polega na jego społecznościowej funkcjonalności. Użytkownicy mogą tworzyć społeczności skupione wokół poszczególnych kategorii tematycznych i dzięki tym znajomościom wymieniać opinie o produktach dla dzieci i kupować je z zaufanych źródeł – powiedziała Dominika Zielińska, project manager w Trader.com (Polska).

Każdy użytkownik serwisu może wybrać dopasowaną do swoich potrzeb grupę tematyczną. W zakładce „znajomi” wymiana handlowa oraz dyskusje odbywają w grupie sprzedawców i kupujących, z którymi dany użytkownik często dokonuje transakcji i prowadzi rozmowy. W zakładce „moje grupy tematyczne” użytkownik łączy się z innymi zainteresowanymi konkretnymi tematami np. podręcznikami szkolnymi, zabawkami czy oddawanie za darmo.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu