Polconstruct dla Ford Polska

Polconstruct należący do międzynarodowej grupy kapitałowej Pressiton zdobył kolejny prestiżowy projekt. Jest to salon i serwis samochodowy marki Ford w Krakowie – Ford Euro Car – dla firmy Innovation Technika Budowlana Sp. z o.o.

Zakres prac to elewacja wentylowana z wykorzystaniem aluminiowych paneli kompozytowych Larson firmy Alucoil, system docieplenia z tynkiem akrylowym firmy Optolith oraz izolacja bitumiczna na systemie Deitermann.

O projekcie Monika Wójcik – „Projekt obejmuje wykonanie elewacji aluminiowej na systemie Larson Alucoil. Tego typu rozwiązanie zapewnia dużą wytrzymałość, izolacyjność cieplną czy odporność na czynniki zewnętrzne przez co są szeroko stosowane w nowoczesnym budownictwie. Jako warstwa dekoracyjno-ochronna zastosowany zostanie tynk akrylowy, który jest zmywalny, odporny na uszkodzenia mechaniczne i na niekorzystne warunki atmosferyczne. Jest to jedno z popularniejszych wykończeń elewacji. Wejście na projekt z naszymi pracami przewidywany jest na początek marca a koniec prac na początek kwietnia, także harmonogram projektu jest bardzo napięty”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu