Co dalej z cenami odnowień domen?

Największą bolączką właścicieli domen internetowych w Polsce jest wysoki koszt ich przedłużenia. Po symbolicznej opłacie za rejestrację, wielokrotnie  wyższe ceny odnowienia potrafią niemiło zaskoczyć.  Usługa odnowienia domeny rzadko bywa też przedmiotem promocji.

Tymczasem Active24.pl drugi rok z rzędu obniża ceny odnowień domen polskich (.pl). Nowa oferta  „Cenospad” jest kontynuacją łagodnego, ale regularnego spadku cen.  Każdego miesiąca stawka za przedłużenie domeny polskiej spada o 1 PLN netto.  W grudniu 2009 roku wyniesie 75 PLN netto. Inni czołowi rejestratorzy domen wciąż utrzymują cenę odnowienia w wysokości 100 PLN netto.

Promocja wystartowała 1 stycznia i jest skierowana do Abonentów domen polskich (.pl), utrzymywanych w Active 24 i nie połączonych w pakiet z żadną dodatkową usługą.

Osoby prywatne i firmy, które korzystają z usług innych rejestratorów mogą również skorzystać z „Cenospadu”. Wystarczy dokonać transferu domeny. W momencie jej wygasania naliczona zostanie opłata promocyjna, która pozwoli zaoszczędzić nawet 25% kosztów. Posiadanie większej ilości domen, skumulowanych w jednym koncie abonenckim, daje możliwość uzyskania dalszych zniżek, nie tylko na domeny polskie.

Transferuj domeny do Active 24. Już teraz!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu