Chiński Rok Bawoła z Tan – Viet i GoldenSubmarine

Firma Tan – Viet International S.A., właściciel marki TaoTao, we współpracy z agencją interaktywną GoldenSubmarine przygotowała serwis ChinskiNowyRok.pl przybliżający kulturę Wschodu.

Nowy serwis dostarcza wielu informacji na temat chińskiej astrologii,  a także poszerza wiedzę na temat kultury dalekowschodniej. Po wpisaniu daty urodzin można poznać chiński odpowiednik swojego znaku zodiaku. Internauci odwiedzający serwis znajdą w nim ciekawostki na temat rozpoczynającego się 26 stycznia Roku Bawoła (Yi Chou), tradycji obchodów Nowego Roku w Chinach, Festiwalu Latarni i Tańcu Smoka. Oprócz szeregu ciekawostek dotyczących tradycji i wierzeń, na stronie znajdują się proste, noworoczne przepisy kulinarne z Azji: na kaczkę po pekińsku, sajgonki kantońskie, czy na kurczaka sezamowego.

Według chińskiej astrologii, Bawół – symbol 2009 roku, jest znakiem bogactwa, które osiąga się ciężką pracą i hartem ducha. Rok Bawoła symbolizuje obowiązkowość, niezależność i ukierunkowanie na rodzinę, której okazuje się uczucia poprzez wytężoną pracę.

Dla gości serwisu przygotowano także konkurs polegający na kreatywnym opisie swoich marzeń, których realizacji pragną w rozpoczętym właśnie roku. Osoby, które prześlą najciekawsze propozycje mogą wygrać na przykład zestaw chińskich monet, gwarantujących szczęście i dobrobyt w nadchodzącym roku oraz sprzęt kuchenny firmy Tefal.

www.ChinskiNowyRok.pl
www.goldensubmarine.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu