Blue Tax Group S.A.: Podpisanie znaczącej umowy franczyzowej

27. stycznia br. Zarząd Blue Tax Group S.A. – Spółki, która rozpoczęła budowę pierwszej w Polsce sieci franczyzowej centrów kompleksowej obsługi małych i średnich firm podpisała kolejną umowę franczyzową na uruchomienie placówki Blue Tax Expert we Wrocławiu. Umowa została podpisana na okres 3 lat.

„Zauważyliśmy wyraźny wzrost zainteresowania modelem franczyzowym Blue Tax Expert. Zainteresowane są nim między innymi osoby, które mają już swój portfel klientów. Zatem wielu z nich już przesyła do nas zlecenia na realizację oferowanych przez nas usług Podpisaliśmy już kilka umów na uruchomienie biur tego modelu w województwie dolnośląskim i województwie podkarpackim. Trwają rozmowy z kolejnymi podmiotami zainteresowanymi uruchomieniem placówki Blue Tax Expert, które już wkrótce powinny zaowocować podpisaniem następnych umów.” – powiedział Mirosław Stanisławski, Prezes Blue Tax Group S.A.

Spółka Blue Tax Group zgodnie ze swoją strategią buduje ogólnopolską sieć franczyzową opartą o biura kompleksowej obsługi małych i średnich przedsiębiorstw. Na chwilę obecną Zarząd Spółki podpisał 35 umów o współpracy z biurami rachunkowymi i kancelariami Doradztwa podatkowego oraz 7 umów franczyzowych. Ponadto Spółka posiada własne oddziały zwane Centrami Kompetencyjnymi we Wrocławiu, w Poznaniu i w Szczecinie. Spółka posiada również dwie placówki modelowe – jedną we Wrocławiu i jedną w Brzegu Dolnym.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu