10 lat e-biznes.pl: Urodzinowy Konkurs

przez | 27/01/2009

Serwis e-biznes.pl – najdłużej działający polski portal o tematyce e-commerce – obchodzi właśnie 10-lecie swojego istnienia. Z tej okazji uruchomiona została nowa wersja strony oraz wystartował konkurs dla wszystkich czytelników, w którym główną nagrodą jest najnowszy iPod nano 8 GB.


Z okazji 10 urodzin portal e-biznes.pl przywitał nowy rok dużymi przemianami: zmienił się radykalnie wygląd serwisu, modyfikacji uległy też niektóre działy. Nowy layout jest bardziej przejrzysty i ułatwia szybkie dotarcie do interesujących informacji. Z dawnego wyglądu pozostała jedynie nie zmieniona kolorystyka strony.

Dokładnie 26 stycznia 1999 roku została zarejestrowana nasza domena. Z tej właśnie okazji na początku roku serwis przeszedł zdecydowaną przemianę, zyskał zupełnie nowy wygląd, postawiliśmy na lekkość, przejrzystość i nowoczesność. A teraz jako przysłowiową wisienkę na torcie proponujemy wszystkim naszym czytelnikom Urodzinowy Konkurs. – mówi Sylwester Kozak, wydawca serwisu e-biznes.pl.

Konkurs wystartował w poniedziałek 26 stycznia i potrwa do 18 lutego. Główną nagrodą jest iPod nano 8 GB. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy skorzystać z formularza na stronie konkursowej i odpowiedzieć na pytanie: „Jak będzie wyglądał Internet za 10 lat?”. Nagroda czeka na czytelnika, który udzieli na to pytanie najciekawszej odpowiedzi. Wśród pozostałych uczestników konkursu zostaną rozlosowane nagrody dodatkowe 3 pendrive’y 4 GB. Wyniki konkursu zostaną przedstawione 25 lutego 2009 na stronie e-biznes.pl/konkurs.

Przez te 10 lat wiele się dookoła nas zmieniło, przekształcał się zarówno sam e-biznes.pl jak i cały Internet. Nadchodziły i znikały kolejne trendy, powstawały i upadały wielkie i małe projekty. Czy dziesięć lat temu – kiedy startował portal – bylibyśmy w stanie przewidzieć jak nasza branża będzie wyglądała dzisiaj? A może przewidział to któryś z naszych czytelników? Cóż, niestety nie sprawdziliśmy, a 10 lat minęło bardzo szybko. Dlatego tym razem proponujemy wszystkim wspólną „podróż do przyszłości”, a za kolejne 10 lat sprawdzimy jak blisko w przewidywaniach byliśmy prawdy.” – powiedziała Hanna Laskowska, redaktor prowadząca serwisu e-biznes.pl.

www.e-biznes.pl/konkurs