WorkIT.pl – więcej i jeszcze lepiej

Tagi:

Wyróżnienie oferty, wybór długości trwania ogłoszenia, pakiet abonencki – to tylko niektóre z nowych opcji dostępnych na WorkIT.pl. Innowacyjny serwis dostosowuje się do potrzeb użytkowników i zachowuje przy tym wysoką użyteczność i funkcjonalność.

WorkIT.pl to serwis z ofertami pracy w branży IT. Jego wyjątkowość polega na rozproszonej publikacji ogłoszeń – nie tylko na WorkIT.pl, ale także na ponad 40 stronach i blogach partnerskich, powiązanych tematycznie z IT. Przez 4 miesiące od powstania serwisu, przez WorkIT.pl przewinęło się ponad stu ogłoszeniodawców – agencje interaktywne, firmy rekrutacyjne, specjaliści od e-biznesu. WorkIT.pl pomógł w znalezieniu wielu prawdziwych fachowców.

Przyszedł czas na zmiany. Zostaje to, co się sprawdza – publikacja ofert na stronach partnerskich, bardzo łatwy sposób dodawania ogłoszeń, szybkie wyszukiwanie ofert pracy, a dochodzi kilka atrakcyjnych gadżetów.

Ogłoszeniodawca może wyróżnić swoją ofertę, i to na trzy sposoby. Dodanie logo uatrakcyjnia ofertę i wpływa na łatwiejszą identyfikację ogłoszeniodawcy. Wyróżnienie sprawia, że dana oferta pracy na pewno nie zostanie pominięta przez potencjalnego kandydata. Co więcej, ogłoszenie można wyróżnić na stronie WorkIT.pl i na stronach partnerskich – co także przekłada się na dodatkowe profity dla partnerów.

WorkIT.pl zaczyna pracę w trzech trybach – 14, 30, 90 dni. Od ogłoszeniodawcy zależy na jak długo zamieszcza ofertę. Im dłużej, tym proporcjonalnie taniej.

Z myślą o firmach rekrutacyjnych i tych, o większym zapotrzebowaniu na specjalistów z branży IT wprowadzono korzystny pakiet abonencki – płacisz raz, wydajesz jak i na co chcesz.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu