SUPERMEDIA Interactive pomaga odwołać zimę

Po raz szósty rusza konkurs „ESKA odwołuje zimę”. Za przygotowanie serwisu internetowego promującego konkurs i obsługę mobilną akcji odpowiada SUPERMEDIA Interactive.

Konkurs odbywa się, jak co roku, na antenie Radia ESKA, przez trzy tygodnie. Ważnym elementem akcji są działania prowadzone w Internecie. Na stronie www.karaiby.eska.pl można zapoznać się z zasadami konkursu, relacjami z ubiegłych edycji oraz opisem nagród. Specjalna flashowa animacja zaprezentuje gwiazdy, które wezmą udział w tegorocznej „karaibskiej impresce”. Serwis będzie zmieniał się z tygodnia na tydzień. Stopniowo będą pojawiały się w nim nowe funkcjonalności i atrakcje dla uczestników.

Strona została zintegrowana z portalem ESKI i jest dostępna dla użytkowników zarejestrowanych w klubie ESKI przy użyciu tych samych loginów i haseł. Serwis został zrealizowany w technologii łączącej rozwiązania PHP (autorski system zarządzania treścią SUPERMEDIA Interactive Content Manager 3.0) oraz flash.

SUPERMEDIA Interactive, odpowiada również za opracowanie kreacji reklamowych do serwisu eska.pl i obsługę mobilną konkursu. Loteria SMS będzie trwała trzy tygodnie. Pięć razy dziennie na antenie słuchacze będą mogli wziąć udział w grze „w trzy kubki”. Odgadnięcie, pod którym kubkiem jest wycieczka oznacza wygraną.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu