Strategiczny sojusz firmy Avaya z HP

Firma Avaya dołączyła do HP ProCurve Open Network Ecosystem (ProCurve ONE) co pozwoli rozszerzyć wspólne działania obu firm w zakresie integracji technologii i nowatorskich rozwiązań dla zunifikowanej komunikacji (Unified Communication) i telefoni IP.

ProCurve ONE to program współpracy pomiędzy wieloma dostawcami, oferujący przedsiębiorstwom szeroki wybór sprawdzonych, zgodnych operacyjnie rozwiązań, kompatybilnych z przełącznikami HP ProCurve serii 5400zl i 8200zl. Program ten umożliwia uruchomienie najwyższej klasy aplikacji na wspólnej platformie.

„Dzięki połączeniu Avaya z HP i HP ProCurve Open Network Ekosystem, firmy o różnej strukturze, będą mogły czerpać korzyści z łatwych do wdrożenia i w pełni zintegrowanych rozwiązań zunifikowanej komunikacji oraz usług sieciowych IP” — powiedział dr Alan Baratz, prezes działu komunikacji globalnej w firmie Avaya.

W ramach HP ProCurve ONE oprogramowanie do obsługi telefonii IP Avaya Communication Manager zostało przetestowane i otrzymało certyfikaty zgodności operacyjnej z linią produktów HP ProCurve. Obecnie Avaya i HP ProCurve wdrażają oprogramowanie Avaya Communications Manager oraz aplikacje do obsługi zunifikowanej komunikacji uruchomione na module HP ProCurve ONE Services zl.

„HP ProCurve integruje własne technologie z rozwiązaniami Avaya, co zapewnia przedsiębiorstwom na całym świecie dostęp do zintegrowanych usług projektowych, wdrożeniowych i serwisowych” – stwierdził Marius Haas, wiceprezes i dyrektor generalny działu rozwiązań sieciowych HP ProCurve.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu