Seminarium PR Regionów już w środę w Rzeszowie

przez | 26/01/2009

Kryzys w samorządzie, corporate identity, budowa strategii dla  regionu i jak zwykle – przykłady dobrych praktyk wykorzystania  narzędzi public relations to tylko część tematów rzeszowskiej edycji Seminarium PR Regionów.

Zapraszamy już w środę, 28 stycznia – Sala Kolumnowa Urzędu  Wojewódzkiego w Rzeszowie. W programie Seminarium nasi stali prelegenci: Szymon Sikorski – wiceprezes PSPR, Mateusz Zmyślony – Dyrektor Kreatywny z Eskadry czy Andrzej Gołoś z ARC Rynek i Opinia.  Naszymi gośćmi będą także Arkadiusz Michno z Ideo Sp. z o.o., dr Dariusz Tworzydło z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, czy Marek Cynkar, Maria Kornaga, Anna Leśniewska z Radia Rzeszów.

Rejestracja i szczegółowy program na stronie http://prregionow.pl

7 lutego br. Seminarium wraca do Wrocławia. W ramach  Międzynarodowych Targów Turystycznych będą mogli Państwo posłuchać  m.in: o dziennikarstwie obywatelskim (Alert24), sposobach na rozwinięcie potencjału regionu czy możliwościach finansowania regionalnych produktów turystycznych. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie MTT

W przyszłym tygodniu na stronie Seminarium PR Regionów dostępne bedą prezentacje ze spotkania w Bydgoszczy, 12 stycznia br.