Nawigacje Harman/Becker z AutoMapą

Producenci AutoMapy oraz Harman/Becker Automotive Systems podpisali umowę, na mocy której nawigacje GPS marki Becker dostępne będą na polskim rynku z oprogramowaniem nawigacyjnym AutoMapa.

Już od 6 lat klienci poszukujący nawigacji samochodowej najchętniej wybierają AutoMapę. Jest przez nich postrzegana jako synonim jakości i dokładności, a częste aktualizacje są gwarancją aktualności danych.

z100-persp_am_53„ Połączenie siły dwóch tak renomowanych marek daje klientom pewność, że wybierając urządzenia Becker z nawigacją AutoMapa dotrą pewnie do celu. AutoMapa i urządzenia nawigacyjne firmy Becker są do siebie doskonale dopasowane i taki zestaw z pewnością zadowoli klientów poszukujących dobrych rozwiązań.” – powiedział Jędrzej Szynkarczuk, dyrektor marketingu AutoMapy.

Jednym z pierwszy efektów współpracy obu firm jest model Becker Z98. Urządzenie z panoramicznym ekranem 4,3 cala, mapami 42 krajów Europy oraz oprogramowaniem AutoMapa Polska XL jest dostępne już za 849 zł.

„Odpowiedzią na rosnące oczekiwania naszych klientów było rozpoczęcie współpracy firmy Harman/Becker Automotive Systems z producentami AutoMapy. AutoMapa oraz nawigacje Becker stanowią produkt najwyższej jakości, spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Już od stycznia tego roku wszystkie znajdujące się w bieżącej sprzedaży modele nawigacji firmy Becker, mogą być wyposażone w AutoMapę.” – powiedział Marek Krygier, Central and Eastern Europe Area Manager firmy Harman/Becker Automotive Systems.

Nawigacje Becker oferowane są z AutoMapą Polska XL w najnowszej wersji 5.3.  AutoMapa szczyci się jedyną w pełni punktową bazą adresów przypisanych do konkretnych budynków uzupełnioną dodatkowo o możliwość wyszukiwania po pocztowych kodach adresowych i ponad 400 tysięcy POI dostępnych w AutoMapie i na portalu Miplo.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu