Konkurs dla licytujących w Oligoo.pl

Serwis aukcyjny Oligoo.pl zaprasza do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania są m.in. siedmiodniowy pobyt w Egipcie, iPody Apple Touch i pakiety Oligoopunktów. Termin zakończenia konkursu to 30 stycznia 2009r.

Konkurs „Przybyłem…Przebiłem…Zwyciężyłem !!!” dostępny jest dla wszystkich, którzy odwiedzą witrynę www.Oligoo.pl. Nagrodą główną jest siedmiodniowy wypoczynek typu all inclusive w Egipcie, w pięciogwiazdkowym, renomowanym hotelu Sunrise Royal Makadi w miejscowości Makadi Bay. Ponadto w puli nagród znalazły się kieszonkowe odtwarzacze iPod Touch oraz pakiety 50 oligoopunktów do wykorzystania w aukcjach prowadzonych przez Oligoo.pl.

Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto do 30 stycznia br. zarejestruje się jako użytkownik i aktywuje swoje konto. Losowanie wycieczki odbędzie się 16 lutego 2009 r. Pozostałe nagrody zostaną przyznane według kolejności zgłoszeń – co setny zarejestrowany i zgłoszony użytkownik otrzyma 50 oligoopunktów, a co tysięczny iPoda.

Serwis Oligoo.pl to zupełnie nowe spojrzenie na rynek aukcji internetowych w Polsce. Każdy pełnoletni użytkownik ma możliwość kupna nowych i markowych towarów, po bardzo atrakcyjnych cenach, często wielokrotnie mniejszych od cen rynkowych. Na Oligoo.pl wylicytujemy produkty AGD, RTV, laptopy, akcesoria fotograficzne, a także wiele innych ciekawych i cennych gadżetów. Rywalizacja o upragniony przedmiot rozpoczyna się wraz z wykupieniem specjalnych oligoopunktów, oferowanych w pakietach po 10, 20, 50, 100, 200 i 500. Cena wywoławcza każdej aukcji to 0 zł. W zależności od jej rodzaju, każde przebicie podnosi cenę licytowanego produktu od 1 do 10 groszy. Aukcję wygrywa osoba, która w ustalonym czasie nie zostanie przebita przez innego użytkownika. Licytować można między godziną 9 a 24, przez 7 dni w tygodniu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu