Social Shopping – jedzenie zamawiamy wspólnie

przez | 23/01/2009

NetKelner.pl to platforma umożliwiająca łatwe i wygodne zamawianie jedzenia z dostawą do domu. Wraz z nową odsłoną serwisu możemy – uwaga! – zamawiać wspólnie ze znajomymi dzięki tzw. social shopping. Możemy zaprosić swoich znajomych, pokazywać jakie dania zamawiamy i jakie są nasze opinie.

NetKelner.pl to wiodący, jeżeli chodzi o popularność i prostotę, a także pożyteczny serwis. Lunch, obiad, kolację na dowolną okazję można zamówić szybko i wygodnie online. Z serwisem współpracuje blisko 200 restauracji w dużych miastach Polski. Oferta różnorodna, zaspokaja gusta, ale i guściki.

Po ponad dwóch latach działania w Polsce pojawiła się nowa odsłona serwisu z prawdziwym hitem – wspomnianym już – social shoppingiem! Działa to prosto i przejrzyście.

Zapraszamy swoich znajomych. Składamy zamówienia, a następnie wystawiamy opinie. Nasze zamówienia są dostępne dla naszych znajomych, łącznie z opiniami.

Opinie nasze lub naszych znajomych są zawsze wiarygodne – to oczywiste. Dlaczego? Opinię można wystawić tylko do konkretnego, złożonego zamówienia.

Social shopping z NetKelner to w istocie przechadzka po wirtualnej restauracji ze znajomymi.

Jeżeli któryś z naszych znajomych jest wyjątkowym autorytetem to możemy śledzić jego zamówienia korzystając z RSS.

Zanim zaprosimy wszystkich naszych znajomych warto pobuszować w serwisie. Oferta jest obszerna. W związku z tym serwis udostępnia dużo funkcji ułatwiających poruszanie się w tym gąszczu. Są więc filtry, znaczniki i inne wygody ułatwiające przeszukiwanie oferty. Nowości serwisu są dokumentowane na regularnie aktualizowanym blogu firmowym.

Sieciowy Kelner obsługuje na stronie http://www.NetKelner.pl