Nowy dyrektor zakładów 3M Poland Sp. z o.o. – Oddział we Wrocławiu

Krzysztof Bober, z dniem 1 stycznia 2009 r. objął stanowisko dyrektora zakładu produktów medycznych 3M we Wrocławiu.

Krzysztof Bober jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Ukończył również studia MBA w Wyższej Szkole Zarządzania w Warszawie. W latach 1994-2001 pracował w wielkoformatowej sprzedaży detalicznej. Karierę w 3M Poland rozpoczął w roku 2002 na stanowisku Dyrektora ds. Fizycznej Dystrybucji Towarów. W dalszych latach obejmował kolejne funkcje: Dyrektora ds. Rozwoju Produkcji oraz Dyrektora Produkcji. Do dodatkowych obowiązków Krzysztofa Bobra należało zarządzaniem projektami w metodologii Six Sigma oraz Lean Manufacturing.

„Cieszę się, że powierzono mi opiekę nad sprawnym funkcjonowaniem tak istotnego dla 3M zakładu jakim jest fabryka produktów medycznych – mówi Krzysztof Bober. Wieżę, że wiedza i doświadczenie jakie zdobyłem przez lata pracy w firmie zaowocują dalszym rozwojem sektora tych produktów – dodaje.

Krzysztof Bober wolny czas najchętniej spędza w ukochanych Karkonoszach, gdzie razem z żoną i dwoma córkami oddaje się wędrówką górskim. Nowy dyrektora interesuje się również muzyką, a w szczególności jazz’em. Motto życiowe to: „Wyzwanie nie czeka. Życie nie ogląda się wstecz.”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu