Zostań CEKOLARZEM! – CAO wraz z marką CEKOL

CEKOLARZ jest Programem Partnerskim przygotowanym przez gdańską firmę CEDAT, producenta chemii budowlanej marki CEKOL. 5 stycznia br. ruszyła jego nowa witryna, która pozwala na swobodniejszą obsługę programu. Przygotowaniem serwisu zajęła się CAOgroup. Platforma udostępniona na stronie www.cekolarz.pl umożliwia bezpośredni kontakt z marką CEKOL – przede wszystkim firmom wykonawczym używającym tynków maszynowych, ale również  menedżerom i przedstawicielom handlowym.

Uczestnikiem programu może zostać każda firma wykonawcza, zajmująca się pracami tynkarskimi. Program Partnerski CEKOLARZ poza ofertą szkoleniową, wsparciem technologicznym i doradztwem, włącza uczestnika do programu Złoty Zakup. Program ten, po nabyciu przez CEKOLARZA tynków maszynowych marki CEKOL, daje możliwość zakupu artykułów niezbędnych przy pracach wykonawczych w promocyjnej cenie.

Funkcjonalny serwis stworzony przez CAOgroup pozwala na rejestrację i kontrolę stanu konta on-line oraz na zamawianie szkoleń i towarów promocyjnych. Nowa wersja Programu Partnerskiego ogranicza tym samym niezliczone sterty papierowych dokumentów, niezbędnych poprzednio do tego celu, na rzecz bardziej ekologicznej i rzetelnej formy jaką jest platforma CEKOLARZ. Jest to narzędzie łatwe i przyjemne w obsłudze. Chcieliśmy stworzyć funkcjonalny serwis, ułatwiający przepływ informacji klient-producent. Po oddaniu serwisu możemy powiedzieć, że projekt jest naszym kolejnym sukcesem. – dodaje Konrad Wera, dyrektor generalny CAO.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu