Zdrowisie – siła dla najmłodszych

Genexo – dynamicznie rozwijająca się polska firma farmaceutyczna, posiadająca w swojej ofercie handlowej leki przepisywane z rekomendacji lekarza, suplementy diety oraz wyroby medyczne, powiększyła swoją gamę produktów.

W trosce o zdrowie i prawidłowy rozwój dzieci na rynku pojawiła się nowa linia innowacyjnych produktów, które w kompleksowy sposób dbają o zdrowie dziecka. Rodzinę preparatów Zdrowisie tworzą:

  • Zdrowisie Brzuchomocni – probiotyk w postaci misiów o smaku białej czekolady, dedykowany dzieciom o obniżonej odporności organizmu;
  • Zdrowisie Bystrogłówki – zestaw kwasów omega oraz witamin E w postaci misiów o smaku mlecznej czekolady. Składniki preparatu pomagają zachować doskonałą kondycję fizyczną oraz umysłową najmłodszych;
  • Zdrowisie Vitasiłacze – to zestaw witamin i mikroelementów w postaci smakowitych owocowych żelków dla prawidłowego wzrostu i rozwoju dzieci.

Zabawne miśki, tworzące rodzinę Zdrowisie, nie zawierają sztucznych substancji słodzących, barwników i konserwantów, dlatego są bezpieczne dla młodego organizmu. To doskonały i łatwy sposób na uzupełnienie diety dziecka.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu