Sesja bez stresu z Multi-tabs Active: dodaj więcej energii i popraw koncentrację

Nieprzespane noce, podkrążone oczy, przesiadywanie do rana  – czy to nie czas karnawału? Bynajmniej – to czas sesji – morderczy maraton dwóch tygodni siedzenia w bibliotece, uczenia się do późnych godzin, stresu i litrów wypitej kawy. Kto może i chce się na to narażać? A jednak wielu studentów przechodzi, dobrowolnie oczywiście, tą próbę regularnie i to aż dwa razy do roku. Razem miesiąc niezwykle intensywnej pracy umysłowej, i osłabiania organizmu.

Najważniejsze w tym czasie jest by jak najwięcej się nauczyć, zapamiętać, zrozumieć – ale jak tutaj pracować, kiedy czasu jest mało, a materiałów pełno? Im dłużej siedzimy tym trudniej jest się skoncentrować, szybciej się męczymy i jeszcze więcej czasu potrzebujemy na naukę. Jak wydostać się z tego błędnego koła? Warto jest zadbać o to, by organizm nie był przemęczony, umysł pracował jaśniej, skoncentrowany na zadaniu. Dzięki temu można oszczędzić sobie przynajmniej części stresu, zmęczenia i czasu. Do tego trudnego zadania – nauki w sesji – potrzeba 2 x więcej energii i witalności, a najlepiej zapewnić ją sobie za pomocą sprawdzonych środków! Jedną z propozycji jest suplementacja diety, dostarczenie organizmowi wszystkich tych składników odżywczych, których potrzebuje na co dzień a jakich szczególnie mu brak w przypadku wzmożonego wysiłku i stresu. Za pomocą suplementów można poprawić również koncentrację.

Jedną z propozycji stworzonych z myślą o takich problemach jest suplement diety Multi-tabs® Active. Zawarty w nim żeń-szeń dostarcza organizmowi niezbędnej dodatkowej dawki energii, która pomoże nam przetrwać wzmożony okres sesji. Dodatkowo właściwości terapeutyczne żeń-szenia wpływają pozytywnie na pamięć! Witaminy i minerały najlepiej oddziałują wzbogacone o adaptogeny, które działają w organizmie jak regulatory – uaktywniają substancje uspokajające lub pobudzające w zależności od potrzeb organizmu. Najlepiej znanym adaptogenem jest właśnie wyciąg z żeń-szenia. Wyjątkową dużą jego dawkę – 127,1 mg – znajdziemy w preparacie Multi-tabs® Active firmy Ferrosan. Dzięki niemu będziemy mieć 2 x więcej energii!

Multi-tabs® Active to najwyższej jakości suplement diety, zawierający oprócz dużej 127mg dawki żeń-szenia, bogaty komplet 11 witamin i 8 minerałów. Dawki witamin i minerałów dostosowane są do dziennego zapotrzebowania organizmu, zwiększają jego odporność i umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie.

Jedna tabletka dziennie Multi-tabs® Active, przyjmowana najlepiej rano podczas posiłku pomoże nam wyeliminować zmęczenie, uzyskać więcej energii i może pomóc w efektywnej pracy!

O Multi-tabs® Active

Multi-tabs® Active jest wysokiej jakości suplementem diety duńskiej firmy Ferrosan. Preparat zawiera zalecane dawki dobowe wszystkich niezbędnych witamin i minerałów oraz wysokiej jakości standaryzowany wyciąg z koreańskiego żeń-szenia (MGE127 – Korean Panax Ginseng C.A. Mayer). Multi-tabs® Active nie zawiera środków konserwujących, sztucznych barwników, glutenu ani laktozy.

Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży od 12 roku życia.

Zalecane dawkowanie: 1 tabletka dziennie, najlepiej rano, podczas posiłku.

Multi-tabs® Active dostępny jest w aptekach na terenie całego kraju.

Opakowania: 30 tabletek – cena ok. 20 zł lub 60 tabletek – cena ok. 35 zł.

Więcej informacji na stronie www.multi-tabs.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu