Nowy katalog Dekorii już dostępny

W najnowszym katalogu Dekorii znajdziemy setki pomysłów na to, jak sprawić, by nasz dom stał się jeszcze piękniejszy. Najlepsze materiały i różnorodne wzory to prosty i efektowny sposób, aby odmienić swoją przestrzeń w nowym roku.

Katalog marki Dekoria.pl to prezentacja 23, w tym 7 zupełnie nowych kolekcji tekstyliów domowych. Bogactwo tkanin i kolorystyki pozwoli każdemu znaleźć w ofercie coś dla siebie. Elegancja, nowoczesność, przytulność – niezależnie od tego, jak chcesz, żeby wyglądało twoje mieszkanie, z produktami marki Dekoria.pl osiągniesz zamierzony efekt!

Ubierz swoje mieszkanie

Dekoria.pl oferuje szeroki wybór tekstyliów domowych – zaczynając od serwetek i obrusów, przez bogaty wybór poszewek i sukienek na krzesła, na roletach rzymskich i zasłonach szytych na miarę kończąc. Nowy katalog przedstawia kilkadziesiąt propozycji aranżacyjnych do każdego rodzaju pomieszczeń – pokoju dziennego, sypialni, kuchni oraz pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Już pojedyncze dodatki wprowadzą do pomieszczenia wyjątkowy i niepowtarzalny nastrój.

Nowe propozycje Dekorii – kolekcje Mabel, Flowers, Chic, Alhambra, Fashion, Land i Comics to tkaniny odpowiadające na najnowsze trendy panujące w świecie aranżacji wnętrz. Znajdą wśród nich coś dla siebie zarówno zwolennicy Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.prostych, ale niebanalnych rozwiązań, jak i osoby lubiące odważnie eksperymentować z kolorem i formą.

Katalog oprócz całych kolekcji tkanin prezentuje również stylowe dodatki proponowane przez Dekorię. Są wśród nich oryginalne poszewki gobelinowe, mini rolety, firany i rolety woalowe, ręczniki, czy hit tego sezonu – zasłony sznurkowe.

W katalogu z łatwością odnajdziemy wszystkie niezbędne informacje na temat dokładnych wymiarów i cen akcesoriów.

Katalog można za darmo zamówić na stronie www.dekoria.pl lub nabyć go z marcowymi numerami czasopism Cztery Kąty i Weranda.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu