Nowi pracownicy w zespole Dziewczyny

przez | 21/01/2009

Do zespołu redakcyjnego miesięcznika Dziewczyna, wydawanego przez Axel Springer Polska, dołączyli w styczniu nowi pracownicy. Ewa Jagalska objęła stanowisko sekretarza redakcji, a zespół grafików magazynu zasilił Rafał Grunt.

Ewa Jagalska, od stycznia sekretarz redakcji Dziewczyny, wcześniej pracowała w “Życiu Warszawy”, “Kulisach”, “Super Expressie”, a ostatnio w wydawnictwie Valkea Media, gdzie była odpowiedzialna za projekty Customer Publishing i – jako redaktor naczelna – za miesięcznik “Prestige House”. W Dziewczynie Jagalska zajmować się będzie również reportażem i sprawami ważnymi dla nastolatek.

Pracownikiem redakcji Dziewczyny został także grafik Rafał Grunt, współtwórca layoutów miesięczników “Machina” i “Max”. Pod koniec ubiegłego roku Grunt rozstał się DZIENNIKIEM, gdzie był dyrektorem artystycznym dodatku Kultura i DZIENNIK TV. Powrócił do wydawnictwa jako grafik odpowiedzialny za rozwój graficzny Dziewczyny.

Redaktorem naczelnym Dziewczyny jest Andrzej Gumulak, który w grudniu zastąpił na tym stanowisku Roberta Zawitkowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.