Fortress Gifts – Filc na wiosnę

Modne, ciekawe artykuły promocyjne to w tym roku produkty z filcu. Połączenie finezji materiału, niebanalnego wzornictwa i walorów użytkowych powoduje, iż filc może być twórczo wykorzystany. To nie tylko fantazyjna biżuteria, kapelusze, ale również przedmioty codziennego użytku w postaci toreb, akcesoriów biurowych, breloków czy pudełek. Obudź w sobie wiosnę! Fortress, dostawca produktów promocyjnych Fortress Gifts, proponuje linię produktów ekologicznych z filcu. Te gadżety z całą pewnością mogą nam towarzyszyć przez cały rok.

Nowe wzory, bogata paleta kolorów oraz lekki, łatwo poddający się obróbce materiał to główne zalety filcu. Jest jednym z najstarszych typów materiału wytwarzanego przez ludzi, starszym od tkactwa.

Walory użytkowe filcu pozwalają na kreowanie bogatej gamy produktów o różnorodnej kolorystyce. Filc ujmuje – również pod kątem promocji. Filcowe gadżety o designerskich kształtach skutecznie mogą wesprzeć kampanie promocyjne marek i firm. Przyciągną wzrok konsumentów.

W tym sezonie Fortress Gifts proponuje Klientom kolekcje gadżetów filcowych. Proste, eleganckie torby z miękkiego filcu o różnorodnych wzorach ucieszą niejedną kobietę. Różnego kształtu i rozmiaru podkładki stołowe czy serwetniki, świeczniki z dekoracyjnymi motywami to praktyczna ozdoba każdego stołu. Akcesoria biurowe mogą być fantazyjnym dodatkiem. Oddadzą styl i charakter jego właściciela. Przyjazne breloki czy smycze wykonane z filcu budzą pozytywne skojarzenia.

Na każdym produkcie istnieje możliwość umieszczenia logo, stąd filcowy gadżet reklamowy jest  jak najbardziej idealnym prezentem dla Klientów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu