Blue Tax Group S.A.: Podpisanie kolejnych umów o współpracy

20. stycznia br. do Zarządu Blue Tax Group S.A. – Spółki będącej jednym z liderów na rynku outsourcingu usług doradczo-finansowych – wpłynęło kolejnych 5 podpisanych umów o współpracy z biurami rachunkowymi i kancelariami podatkowymi z województw: dolnośląskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego.

Zgodnie ze strategią firmy Blue Tax Group S.A. zawarte umowy mają ułatwić dostęp do usług świadczonych przez Blue Tax Group S.A. klientom z sektora MŚP, a tym samym zdynamizować rozwój Spółki.

Umowy o współpracy regulują zasady obsługi przekazywanych przez biura i kancelarie współpracujące zleceń na realizację usług niezbędnych małym i średnim przedsiębiorcom, a świadczonym przez Blue Tax Group. Umowy zostały zawarte na czas nieokreślony.

„Coraz więcej biur rachunkowych i kancelarii doradztwa podatkowego decyduje się na podjęcie współpracy z Blue Tax Group. Na rynku coraz większą atrakcyjnością cieszą się biura, które starają się zaoferować swoim klientom kompleksową obsługę. Poza standardowymi usługami, świadczonymi przez biura rachunkowe i kancelarie doradztwa podatkowego, firmy podpisujące z nami umowę o współpracy mogą zaoferować swoim klientom jeszcze dodatkowe usługi z zakresu doradztwa finansowego, prawno-gospodarczego, doradztwa w zakresie pozyskania dotacji unijnych. Biura współpracujące przekazują nam zlecenie na wykonanie usługi, jaką był zainteresowany ich klient, w zamian za co otrzymują wynagrodzenie prowizyjne.” – powiedział Mirosław Stanisławski, Prezes Blue Tax Group S.A.

Spółka Blue Tax Group podpisała do tej pory 35 umów o współpracy i 6 umów franczyzowych.

Ponadto Spółka posiada własne Centrum Kompetencyjne we Wrocławiu, dwie własne Placówki Modelowe – jedną we Wrocławiu i jedną w Brzegu Dolnym, a także dwa oddziały – w Poznaniu i w Szczecinie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu