Przejdź do treści

Jak-Budowac.pl – rusza profesjonalny społecznościowy portal budowlany

Nowy, internetowy, branżowy portal budowlany Jak-Budowac.pl z kilkoma tysiącami zdjęć uruchomili dziś współtwórcy serwisu TaniaChata.pl. „Budowa domu czy remont mieszkania nawet w kryzysie są opłacalne. Trzeba tylko wiedzieć jak budować!” – mówią.

Serwis www.jak-budowac.pl to kompendium wiedzy na temat budownictwa. To jedyne miejsce w sieci w którym znajdziesz zbiór najlepszych porad dla budowlańców i majsterkowiczów, porównasz materiały budowlane i narzędzia budowlane. Zobaczysz dostępny na rynku sprzęt, maszyny budowlane i sposób posługiwania się nimi. Serwis www.jak-budowac.pl to również interaktywne fora dyskusyjne. Można tu wymieniać się nowinkami i doświadczeniami ze swojej budowy czy remontu. Serwis www.jak-budowac.pl to też miejsce gdzie można się pośmiać. „Strefa humoru czyli zasłyszane na budowie” to zabawne, nieco kontrowersyjne miejsce. Bo budowa to męskie zajęcie, często bezpardonowe.

„Pokazujemy budowę taką, jaka ona w rzeczywistości jest. Podpowiadamy, jak nie dać się oszukać, co kupić a czego unikać  – mówią Robert Rewiński i Konrad Dopieralski, twórcy portalu Jak-Budowac.pl. – To jedyne miejsce w sieci zarówno dla profesjonalistów jak i dla amatorów-pasjonatów budownictwa. Dla tych, którzy chcą sami budować lub remontować, albo nadzorować pracę fachowców. Jest praktycznym uzupełnieniem tego, czego nie nauczyła Polaków szkoła”

„Obecny kryzys finansowy jest szansą na solidne, tanie budowanie i remontowanie. Nie chcemy straszyć kryzysem ale wskazywać, jak sobie z nim radzić” – mówią Anna Rewińska i Aleksandra Dopieralska nadzorujące rozwój nowego serwisu.

Umowę na obsługę reklamową z nowo powstałym serwisem podpisał dom mediowy Cormedia. Serwis Jak-Budowac.pl będzie zrzeszony w tematycznej sieci BUDOWNICTWOonline, która ma największy w Polsce zasięg wśród witryn w kategorii Budownictwo i Nieruchomości.

„Serwis TaniaChata.pl okazał się strzałem w dziesiątkę. Rozwija się i w czasach kryzysu odpowiada zapotrzebowaniu Polaków. Doświadczenia zdobyte przy jego tworzeniu wykorzystujemy do rozwoju Jak-Budowac.pl. Zrobimy wszystko, by w tym roku obejrzało go przynajmniej milion internautów z docelowej grupy osób budujących i remontujących” – zapewnia Robert Rewiński.