Przejdź do treści

Bank Pocztowy walczy o klienta na TotalMoney.pl

Porównywarka produktów finansowych i ubezpieczeniowych TotalMoney.pl oraz Bank Pocztowy podpisały umowę o współpracy. Dzięki temu, każdy użytkownik porównywarki może za jej pośrednictwem zgłosić wniosek o otwarcie konta, lokaty, kredytu hipotecznego i gotówkowego w Banku Pocztowym.

Bank Pocztowy konkuruje o klientów na TotalMoney.pl w warunkach pełnego i obiektywnego dostępu do informacji o ofercie. Poszczególne produkty banku można łatwo i za darmo porównać z ponad tysiącem innych produktów finansowych wszystkich najważniejszych instytucji finansowych działających w Polsce. Wynik tego porównania jest przedstawiany w postaci rankingu prezentującego najkorzystniejsze oferty. Jeżeli produkty Banku Pocztowego znajdą się wysoko w tym rankingu, to zainteresowany nimi użytkownik TotalMoney.pl może – korzystając z dedykowanego formularza – natychmiast i w prosty sposób złożyć wniosek o otwarcie np. konta czy lokaty w tym banku.

„Bank Pocztowy ma w swojej ofercie wiele innowacyjnych i atrakcyjnych produktów finansowych. W szczególności warto zwrócić uwagę na wysoko oprocentowane lokaty terminowe i konta oszczędnościowe, które plasują ten bank w czołówce najkorzystniejszych ofert na rynku. I właśnie dobra oferta to powód, dla którego nie powinno zabraknąć osób zainteresowanych skorzystaniem z usług Banku Pocztowego” – mówi Tomasz Litwiniuk, Dyrektor Zarządzający TotalMoney.pl.

„Proponujemy bardzo korzystną na tle rynku ofertę produktów oszczędnościowych, a do tego umożliwiamy klientom stały dostęp do rachunku przez Internet poprzez usługę Pocztowy24. Dlatego też TotalMoney.pl jest dla nas naturalnym partnerem, dzięki któremu możemy pokazywać nasze atuty” – mówi Piotr Ludwisiak, Dyrektor Departamentu Kanałów Mobilnych Banku Pocztowego SA.

Bank Pocztowy to już 18 instytucja finansowa, która zdecydowała się na współpracę z TotalMoney.pl. Wśród partnerów porównywarki są m.in. takie banki, jak Millennium Bank, MultiBank, mBank, Dominet Bank, ING Bank, Cetelem, a także pośrednicy finansowi – Expander, Creditfield, Gold Finance. Obecnie portal TotalMoney.pl prowadzi rozmowy o współpracy z kolejnymi bankami i pośrednikami finansowymi.

„Pozyskanie kolejnych partnerów w jeszcze większym stopniu powinno zbliżyć nas do użytkownika, który chciałby w jednym miejscu obiektywnie porównać oprocentowanie kredytów, lokat, kart kredytowych, kont osobistych, czy ofertę ubezpieczeń, a następnie pod tym samym adresem WWW nawiązać kontakt z instytucją oferującą najkorzystniejszy produkt. Współpraca z nami to także szansa dla instytucji finansowych na dotarcie do klienta. Jedynym warunkiem jest dobra oferta, która wytrzyma niezależne porównanie z konkurencyjnymi produktami” – deklaruje Marcin Klukowski, Członek Zarządu Konekt Poland Sp. z o.o., będącej właścicielem TotalMoney.pl.