Agnieszka Borzęcka kieruje zespołem „INWESTYCJI BUDOWLANYCH – murator”

Agnieszka Borzęcka objęła stanowisko Koordynatora ds. Sprzedaży zespołu handlowego odpowiedzialnego zarówno za katalog prezentujący dokonania i ofertę firm wykonawczych oraz pracowni projektowych w Polsce – „INWESTYCJE BUDOWLANE-murator”, jak również wspierającego sprzedaż do serwisu www.muratorplus.pl.

Borzęcka dołącza do Biura Reklamy – Budowa, Wnętrza i Architektura w MURATOR S.A., którym zarządza Anna Dygasiewicz-Piwko.

Agnieszka Borzęcka pracuje w wydawnictwie MURATOR S.A. od 2000 roku. Karierę zaczynała na stanowisku Konsultanta ds. Reklamy Biura Reklamy Budowa Wnętrza i Architektura – Informatory, w którym następnie objęła stanowisko Koordynatora ds. Sprzedaży zespołu odpowiedzialnego za roczniki z branży budowlanej oraz za wydawanie pierwszego w Polsce katalogu shoppingowego z produktami dla dzieci „Dziecko, zakupy i my”.

Przez ostatnie dwa lata zarządzała zespołem sprzedaży miesięczników „Zdrowie” oraz „M jak mama”.

Borzęcką czekają obecnie zupełnie nowe wyzwania. Z sektorem firm związanych z „INWESTYCJAMI BUDOWLANYMI–murator” i branżą „b2b” związane są również zaplanowane na 2009 rok nowe projekty wydawnicze i plany rozwoju MURATORA S.A.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu