Przejdź do treści

Smava współpracuje z Money.pl

Smava.pl ogłosiła, że od dziś (19 stycznia) rozpoczęła strategiczną współpracę z Money.pl, najpopularniejszym portalem finansowym w Polsce. Oferta serwisu internetowych pożyczek pojawiła się w największym centrum produktów finansowych www.direct.money.pl. Dzięki tej kooperacji internauci mogą od dziś porównać ofertę smavy i banków, a po namyśle złożyć zamówienie on-line.

Centrum Finansowe Money.pl prezentuje internautom setki produktów i usług ponad  pięćdziesięciu instytucji  finansowych. „Nie mogło nas tam zabraknąć – mówi Przemysław Mościcki, Prezes Zarządu smava Poland Sp. z o.o.  –  Naszą grupą docelową są między innymi klienci banków i chcemy być alternatywą dla często drogich i trudno dostępnych w obecnych czasach kredytów i pożyczek“. Pożyczki społecznościowe, nazwane w centrum finansowym jako „pożyczki między ludźmi“, będą uzupełnieniem oraz alternatywą dla produktów banków.

Jak mówi Tomasz Pudlis, dyrektor handlowy Money.pl, współpraca ze smava ma zapewnić użytkownikom jego serwisu dostęp do pełnego wachlarza produktów finansowych. Wybór akurat tej platformy był podyktowany doświadczeniem firmy w Niemczech.

Po sukcesie w Niemczech, platforma smava 7 stycznia zainaugurowała swoją działalność w Polsce. Przy pomocy serwisu można pożyczyć od 100 zł., aż do 100 tys. zł. lub zainwestować od 50 do 200 tys.zł. Okres pożyczki obejmuje maksymalnie 3 lata.