Zastrzyk potężnej wiedzy podczas RemaCongress 2009

Już po raz piąty, w dniach 10 – 12 lutego br. podczas Międzynarodowych Dni Reklamy RemaDays, odbędzie się cykl konferencji RemaCongress 2009.

Kongres podczas targów RemaDays jest tradycyjnym miejscem spotkań i wymiany doświadczeń branży związanej z reklamą, out&indoorem i technologiami, z całej Polski. Podczas piątej edycji, podobnie jak we wcześniejszych, głos zabiorą wysokiej klasy specjaliści, praktycy wiedzy marketingowej i przedstawiciele biznesu.

V RemaCongress jest niepowtarzalnym spotkaniem środowiska reklamowego. Program trzydniowych spotkań zaplanowano jako cykl wykładów, paneli dyskusyjnych i prezentacji prowadzonych przez znanych teoretyków i praktyków marketingu, reklamy, indooru czy nowych trendów związanych z promocją w internecie. Każdy z tematów zostanie omówiony w świetle potrzeb i realiów konkretnych aspektów funkcjonowania branży. Uczestnicy kongresu pod okiem autorytetów komunikacji rynkowej, będą mieć możliwość kompleksowego zapoznania się z różnorodnymi narzędziami promocji i metodami skutecznego dotarcia do wybranych grup docelowych.

Każdy z trzech dni kongresu zostanie poświęcony odrębnej tematyce. Pierwszego dnia będzie omawiana problematyka marketingu w miejscu sprzedaży, a także odbędzie się m.in. debata redaktorów naczelnych czasopism marketingowych, dotycząca rozwoju marketingu w Polsce. W trakcie drugiego dnia firma FMG wspólnie z GJC Inter Media zaprezentuje panel konferencyjny pod  nazwą Gift Expert. Panel będzie dotyczył internetu jako narzędzia  sprzedaży upominków promocyjnych. Głównym celem tej konferencji będzie przybliżenie branży artykułów promocyjnych oraz przedstawicielom działów marketingu zasad funkcjonujących w sprzedaży i  biznesie internetowym. Tematykę związaną z nowymi trendami w marketingu internetowym przedstawią prelegenci magazynu Prokreacja. Trzeci dzień to prelekcje dotyczące sponsoringu piłkarskiego i technik laserowych związanych z grawerowaniem.

Organizatorem targów RemaDays i trwającego podczas targów kongresu jest poznańska firma GJC Inter Media. Organizator serdecznie Państwa zaprasza do udziału w tegorocznej edycji RemaCongress.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu