Tylko dwa tygodnie do zakończenia loterii dla posiadaczy kart kredytowych Citibank

Kolejny MINI Cooper wyjeżdża z Citi Handlowy do szczęśliwego zwycięzcy. To już drugi posiadacz Karty Kredytowej Citibank, który trafił magiczną „szóstkę”. Porównał sześć ostatnich cyfr numeru karty z kodem autoryzacji na potwierdzeniu transakcji, numery okazały się identyczne i wygraną potwierdził z CitiPhone. Dzisiaj kultowy samochód MINI Cooper należy już do niego. Do zakończenia Wielkiej Loterii dla Posiadaczy Kart Kredytowych Citibank pozostały już tylko dwa tygodnie.

Emocje sięgają zenitu. Kolejny MINI Cooper znalazł swojego właściciela. Pozostał jeszcze tylko jeden samochód do wygarnia oraz ponad 2000 nagród pieniężnych. Warto, więc uważnie przestudiować swoje ostatnie kody autoryzacji, porównać je z numerem karty, a jeśli okażą się podobne, zadzwonić do CitiPhone i potwierdzić wygraną

Spodziewamy się, że kolejnych kilkanaście dni będzie równie gorąca dla posiadaczy Kart Kredytowych Citibank, jak i sprzedawców. Każda transakcja bezgotówkowa dokonana Kartą Kredytową Citibank zwiększa, bowiem szansę klienta na główną wygraną – mówi Piotr Siwiec, Dyrektor Biura Zarządzania Kartami Kredytowymi w Citi Handlowy – Jeśli do zakończenia loterii promocyjnej samochód nie znajdzie swojego właściciela, wówczas zostanie on rozlosowany wśród wszystkich uczestników loterii, dodaje.

Wielka loteria dla Posiadaczy Kart Kredytowych Citibank trwa do 31 stycznia 2009 roku. W zmaganiach o atrakcyjne nagrody mogą wziąć udział wszyscy klienci, którzy w tym okresie dokonają Kartą Kredytową Citibank transakcji bezgotówkowej na sumę co najmniej 50 zł. Wystarczy porównać numer na swojej Karcie Kredytowej Citibank z kodem autoryzacji na dowodzie transakcji. Liczba zgodnych cyfr decyduje o wygraniu jednej z nagród.

Do wygrania w Wielkiej Loterii dla Posiadaczy Kart Kredytowych Citibank:

  • MINI Coopery, jeśli zgodnych okaże się 6 ostatnich cyfr;
  • Nagrody pieniężne o wartości 2000 zł każda, jeśli zgodnych okaże się 5 ostatnich cyfr;
  • Nagrody o wartości 500zł każda, jeśli zgodne okażą się 4 ostatnie cyfr;
  • Nagrody pieniężne o wartości 100 zł każda, jeśli zgodne okażą się 3 ostatnie cyfry;
  • Nagrody pieniężne o wartości 30 zł każda, jeśli zgodne okażą się 2 ostatnie cyfry.

W Wielkiej Loterii dla Posiadaczy Kart Kredytowych Citibank uczestnik może zostać nagrodzony wielokrotnie. Za każdym razem musi jednak przedstawić inny dowód dokonania transakcji.

Regulamin loterii promocyjnej „Wielka loteria dla Posiadaczy Kart Kredytowych Citibank” oraz aktualny licznik nagród dostępny jest na http://www.online.citibank.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu