Spółka ARNA dołączyła do grona nagradzanych deweloperów

15 stycznia 2009 roku podczas uroczystej gali w Warszawie, Janusz Zieniewicz, prezes ARNA Sp. z o. o. odebrał statuetki „Kryształowe Apartamenty 2008” dla Mazury Residence – najlepszej inwestycji regionalnej oraz „Kryształowy Deweloper 2008” dla najlepszej spółki deweloperskiej.

Organizator konkursu, Migut Media, wydawca magazynu „Apartamenty i Mieszkania”, docenił innowacyjny wkład spółki w rozwój polskiego rynku nieruchomości luksusowych oraz działanie zgodne z najwyższymi standardami biznesu.

Przyznana firmie ARNA Sp. z o. o. nagroda dla najbardziej luksusowej inwestycji na Warmii i Mazurach – „Kryształowe Apartamenty 2008” to najbardziej prestiżowa rekomendacja dla inwestycji mieszkaniowych w Polsce. Mazury Residence nagrodzono za wyjątkową lokalizację, najwyższą jakość wykończenia i najnowsze rozwiązania z zakresu infrastruktury oraz nowych technologii. Trafne połączenie wymagających rozwiązań i szerokiej gamy usług dla zaspokajania potrzeb mieszkańców sprawiły, że Mazury Residence słusznie uhonorowane zostały nagrodą „Kryształowe Apartamenty 2008”.

Do konkursu zgłoszonych zostało kilkadziesiąt firm deweloperskich z całej Polski. Tytułem „Kryształowego Dewelopera 2008” redakcja zdecydowała się nagrodzić piętnaście przedsiębiorstw. – Zamierzamy wyróżniać tych, którzy swoim działaniem stwarzają najwyższy standard zarówno deweloperski jak i biznesowy – powiedziała Emilia Zalewska, dyrektor wydawniczy magazynu „Apartamenty i Mieszkania” przyznającego nagrody.  Jury wzięło pod uwagę: aktywność i skalę działań niezwykłą dla tak małej spółki, dbałość o jakość wykończenia rezydencji i przestrzeni wspólnych, a także wiarygodność biznesową firmy.

Statuetki odebrał Janusz Zieniewicz, prezes zarządu ARNA sp. z o.o. Dziękując kapitule na przyznanie aż dwóch nagród podkreślił jak ważne są takie konkursy dla funkcjonowania małych spółek.  – Bardzo cieszy nas, że doceniono nasze zaangażowanie w stworzenie niezwykłej i unikatowej przestrzeni życia dla naszych Klientów. Mazury Residence to jednak nie tylko piękna, wręcz rajska koncepcja, to przede wszystkim magiczna rzeczywistość której będą mogli doświadczyć wszyscy chętni już na wiosnę, kiedy pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do swoich domów. Wyróżnienie w konkursie jeszcze bardziej motywuje nas do realizacji głównego celu jakim jest zaspokajanie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań naszych Klientów.

W gronie laureatów znaleźli się również między innymi: Echo Investment SA, Ghelamco Poland, Marvipol Development, TS Invest – Tesoro Sp. z o.o. czy Wilanów Investment Sp. z o.o.

Mazury Residence jest zlokalizowane w najpiękniejszym rejonie Wielkich Jezior Mazurskich. Koncepcja architektoniczna doskonale wpisująca rezydencje w krajobraz, konsekwentne, przemyślane i użyteczne rozplanowanie przestrzeni wspólnych połączone z wyjątkową infrastrukturą ( m. in. lotnisko dla samolotów turystycznych i marina) czynią to miejsce wyjątkowym nie tylko w Polsce, ale także w Europie.