Przejdź do treści

Produkt Kaspersky Lab nominowany do wyróżnienia Produkt Roku 2009

Czytelnicy serwisu benchmark.pl nominowali program Kaspersky Internet Security do wyróżnienia Produkt Roku 2009. Na głosujących w plebiscycie czekają atrakcyjne nagrody.

nominacja_produkt_roku_2009Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje, że Kaspersky Internet Security 2009, program zapewniający ochronę komputerów przed wszelkimi zagrożeniami internetowymi, został nominowany przez Internautów do wyróżnienia Produkt Roku 2009 w kategorii „Najlepsze oprogramowanie” plebiscytu prowadzonego przez serwis benchmark.pl. Głosowanie trwa do 30 stycznia 2009 r.

Plebiscyt „Najlepszy produkt roku” jest organizowany przez serwis benchmark.pl co roku. Tegoroczne nominacje obejmują 20 kategorii. Dla osób, które zagłosują w minimum 18 kategoriach produktów czekają atrakcyjne nagrody. W celu oddania swoich głosów i uzyskania możliwości zdobycia nagrody wymagane jest dokonanie bezpłatnej rejestracji.

Dodatkowym kryterium otrzymania nagrody jest wybranie swojej ulubionej kategorii i opublikowanie własnej opinii w wątku: http://www.benchmark.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=327.

Więcej informacji o plebiscycie można znaleźć na stronie: http://plebiscyt.benchmark.pl.

Strona, na której przedstawione są, między innymi, produkty nominowane w kategorii „Najlepsze oprogramowanie” znajduje się pod adresem: http://www.benchmark.pl/ankiety/ankieta/33/Plebiscyt-Produkt-Roku-2009-cz3–5.html.