Nowa oferta telefoniczna INEA

przez | 19/01/2009

Abonament telefoniczny za 1 zł w „Taryfie Złota” i 60 darmowych minut na połączenia lokalne i międzymiastowe za 10 zł w nowej „Taryfie Złota 60 Minut” zaoferowała INEA nowym i obecnym Abonentom. Operator wprowadził także szereg udogodnień, takich jak np. promocyjne warunki przez cały czas korzystania z usługi.

Wprowadzone zmiany mają jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę telefoniczną INEA i ją uprościć. Z usługi telefonicznej INEA na koniec 2008 roku korzysta już 12,5 tys. Abonentów. Rok temu o tej porze było ich ok. 7 tys. Oznacza to wzrost liczby Abonentów telefonicznych INEA o blisko 80 proc. w skali roku.

– Popularność telefonu INEA w minionym roku nie pierwszy raz pokazała, że mieszkańcy Wielkopolski potrafią docenić produkt dobry jakościowo, oferowany w atrakcyjnej cenie. Mamy nadzieję, że wprowadzenie korzystnych dla Abonentów rozwiązań w ofercie Cyfrowy Dom i nowa taryfa telefoniczna powtórnie będą się cieszyć zainteresowaniem obecnych i przyszłych Abonentów INEA – mówi Maciej Janas, Członek Zarządu ds. Marketingu i Sprzedaży, INEA S.A.

INEA udostępniła swoim Klientom abonent telefoniczny w „Taryfie Złota” już w cenie 1 zł miesięcznie. Z kolei „Taryfę Złotą 30 Minut” Operator przekształcił w „Taryfę Złotą 60 Minut”. Dzięki temu, Abonenci mają do wykorzystania 2 razy więcej minut w abonamencie, tj. 60 darmowych minut. Co istotne – minuty w pakiecie mogą być „wydzwonione” zarówno na połączenia lokalne jak i międzymiastowe. Dotychczasowa „Taryfa Złota 30 Minut” umożliwiała wykorzystanie darmowych minut jedynie w połączeniach lokalnych. Nowa oferta obowiązuje zarówno nowych Abonentów, jak i posiadaczy „Taryfy Złota 30 Minut”, którzy od stycznia mają po prostu dwa razy więcej minut do wykorzystania.

INEA uprościła ofertę, wycofując dotychczasowe trzy warianty umów w pakietowej ofercie Cyfrowy Dom na 12, 24 i 36 miesięcy. Nowi i obecni Abonenci mogą podpisać umowę w jedynym wariancie – umowy 18-miesięcznej. Po zakończeniu trwania okresu promocji Abonent będzie utrzymywał promocyjne warunki umowy. Najtańsza opcja Cyfrowego Domu INEA, czyli dostępu do trzech usług – telewizji, internetu i telefonii w „Taryfie Złotej” jest w wysokości 25,10 zł miesięcznie.