Imprezę integracyjną warto zaplanować już teraz

przez | 19/01/2009

Wielkimi krokami zbliża się sezon na organizację w firmach imprez integracyjnych. Zwykle imprezy takie odbywają się wiosną lub jesienią. Obecnie jest więc najlepszy czas, aby znaleźć odpowiednią firmę, która świadczy tego typu usługi.

Co ważne, planując imprezę integracyjną już teraz, klient ma możliwość wyboru spośród wielu rozmaitych ofert hoteli. Im bliżej sezonu, te możliwości poważnie się kurczą. Efektem podejmowania decyzji o organizacji imprezy w ostatniej chwili może być konieczność przełożenia jej na jesień lub nawet na przyszły rok. Co roku zwiększa się liczba klientów chcących zorganizować imprezę integracyjną dla swoich pracowników czy kontrahentów, co niestety nie idzie w parze z poszerzaniem się bazy hotelowej, z której można skorzystać przy realizacji eventu.

Wybór odpowiedniej firmy organizującej spotkania firmowe też nie jest prosty. Przed podjęciem decyzji należy dokładnie przestudiować oferty prezentowane w internecie, wybrać najbardziej wzbudzające zaufanie i poprosić o przygotowanie oferty. Propozycji na rynku jest wiele, jednak każda z firm może zaproponować w zasadzie podobne atrakcje.

„Przy wyborze oferty warto wziąć pod uwagę proponowane miejsce imprezy, standard hotelu, atrakcje oraz – co najważniejsze – kwalifikacje i doświadczenie kadry firmy organizującej spotkanie” – podkreśla Maciej Maliński, szef gdyńskiej firmy Vision & Team, specjalizującej się w organizacji imprez integracyjnych w całej Polsce.

Czasami firmy specjalizujące się w imprezach integracyjnych szykują szczególnie atrakcyjne oferty. Np. Vision & Team proponuje klientom interesujący bonus, z którego skorzystać mogą nie tylko pracownicy biorący udział w imprezie, ale także ich rodziny, pozostające w tym czasie w domu. Bonus jest przeznaczony dla uczestników imprezy, którzy podczas niej znajdą się w zwycięskiej drużynie – jako dodatkową wygraną otrzymają oni voucher na 20-minutowe szaleństwo na motorówce pontonowej typu RIB, stacjonującej w gdyńskiej marinie. Voucher obejmuje atrakcję dla 4 osób, można go zrealizować do końca tegorocznych wakacji.

Jak widać, analizując oferty na organizację spotkania integracyjnego, warto ocenić je pod różnym kątem, także wartości dodanych. Czasem klient może zyskać coś więcej niż sam świetny wypad ze współpracownikami czy kontrahentami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.