Galeria Konstantynów już w marcu. Ostatnie wolne powierzchnie do wynajęcia

przez | 19/01/2009

Galeria handlowa budowana w centrum Konstantynowa przez firmę Varitex już w marcu otworzy swoje podwoje. Znajdą się w niej delikatesy, sklepy z odzieżą, apteka, drogeria, punkty usługowe. Będzie tu można przyjść nie tylko na zakupy, lecz także do pizzerii i kawiarni oraz do towarzyszących im ogródków. Pozostały ostatnie wolne powierzchnie do wynajęcia.

wizualizacja-2Galeria Konstantynów powstaje u zbiegu ulic Jana Pawła II i Kopernika w centrum miasta, przy trasie przelotowej Łódź – Sieradz. Obiekt będzie miał charakter handlowo- usługowo- gastronomiczny. Największą powierzchnię będą w nim zajmować delikatesy BOMI, oferujące najwyższej jakości artykuły od najlepszych producentów z całego świata. Dzięki delikatesom mieszkańcy Konstantynowa oraz wszyscy przyjezdni będą mieli możliwość zrobienia ekskluzywnych zakupów w rozsądnej cenie. Pozostałe lokale zostaną zajęte przez firmy oferujące odzież, obuwie (CCC), kosmetyki (DROGERIA NATURA) oraz szeroko rozumiane usługi (optyk, jubiler, szafy-KOMANDOR, dorabianie kluczy, biuro podróży). Nie zabraknie również apteki (EURO-APTEKA), kwiaciarni (SKRZYDLEWSKA) i saloniku prasowego (KOLPORTER). Galeria Konstantynowska to coś więcej niż centrum handlowe. Znajdzie się tu również doskonała lodziarnia oraz pizzeria. W lecie będzie można usiąść na świeżym powietrzu, w ogródkach na wewnętrznym dziedzińcu. Przed głównym wejściem do budynku galerii handlowej powstanie 250- metrowy plac. Będą się tu mogły odbywać różnego typu koncerty, występy, a także imprezy organizowane przez sąsiedni Miejski Ośrodek w Konstantynowie.

– W mieście bardzo brakowało miejsca, w którym można by zrobić pełne zakupy i zdarzało się, że po niektóre artykuły trzeba było jechać do Łodzi. Wiem, bo stąd właśnie pochodzę – mówi Marcin Ulacha, Dyrektor ds. Rozwoju firmy Varitex. – Tutaj będzie można kupić nie tylko produkty codziennego użytku, lecz także bardziej wyrafinowane towary, takie jak dobre wina, specjały kuchni z całego świata, markowe kosmetyki. Cieszę się również, że miastu przybędzie nowe miejsce spotkań i wydarzeń kulturalnych – dodaje. Otwarcie obiektu zaplanowano na koniec marca 2009 roku.

W galerii można jeszcze wynająć powierzchnię pod sklep lub punkt usługowy. Pozostały pojedyncze lokale od 40 do 100 m². – Galeria Konstantynowska ma wiele atutów, patrząc od strony potencjalnych najemców – mówi Marcin Ulacha. – Jest nowoczesnym obiektem (jedynym tego typu) zlokalizowanym w centrum prawie 18-tysięcznego miasta. Wielu mieszkańców Konstantynowa pracuje w Łodzi, co zapewnia dużą grupę dość zamożnych klientów. Liczymy również na mieszkańców zachodnich krańców Łodzi oraz miast takich jak Aleksandrów i Lutomiersk, a także na osoby korzystające z drogi Łódź – Sieradz. Informacji o możliwościach wynajmu udziela biuro firmy Varitex.

Varitex S.A. jest firmą budowlano-deweloperską z ponad 20 letnim doświadczeniem. Do najbardziej znanych realizacji spółki należą: rewitalizacja XIX-wiecznego budynku pofabrycznego dla Muzeum Sztuki w Łodzi oraz budowa Filharmonii Łódzkiej. Obecnie Varitex stawia na Julianowie „Marinę” – pierwszy w mieście luksusowy apartamentowiec.

Szczegółowych informacji o inwestycji udziela biuro firmy Varitex, 42 25 400 25.